Gra wszech czasów otrzyma ekranizację. Aż trudno pomyśleć, co z tego wyjdzie

The Sims film
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

The Sims – jedna z największych marek wśród gier komputerowych zmierza na duży ekran. Aż trudno pomyśleć, jak twórcy zamierzają przenieść tę specyficzną grę do kin.

Kate Herron, znana z reżyserowania pierwszego sezonu serialu Loki, została zaangażowana w przygotowanie filmu na bazie hitowej gry The Sims. Herron oprócz reżyserii, zajmie się też scenariuszem, przy pomocy Briony Redman. Produkcją zajmie się zaś LuckyChap, firma producencka prowadzona przez Margot Robbie, Toma Ackerly, Josey’a McNamara i Sophię Kerr, która wciąż pławi się w blasku produkcji Barbie, która to swoją premierę miała latem ubiegłego roku. W działalność twórczą i produkcyjną będzie zaangażowane również naturalnie samo Electronic Arts, które wydawało kolejne odsłony kultowych Simsów. Na ten moment nie znamy więcej szczegółów dotyczących filmu. Fabuła (którą trudno sobie wyobrazić) oraz inne szczegóły, pojawią się dopiero w przyszłości.

The Sims – gra fenomen, która wychowała kilka pokoleń

“The Sims” to seria popularnych symulatorów życia stworzona przez Willa Wrighta i wydana przez Electronic Arts. Pierwsza część, wydana w 2000 roku, rewolucjonizowała gatunek gier, umożliwiając graczom prowadzenie wirtualnych żyć i kreowanie własnych postaci oraz środowiska. Gracze mogą tu kontrolować wszystkie aspekty życia swoich Simów, od ich codziennych aktywności, relacji społecznych, kariery po dekorowanie ich domów. Seria The Sims rozwijała się, dodając kolejne części oraz liczne dodatki, umożliwiające bardziej zaawansowane rozgrywki i personalizację. “The Sims 2” (2004) wprowadziło trójwymiarową grafikę oraz bardziej zaawansowany system emocji i potrzeb Simów. “The Sims 3” (2009) poszerzyło z kolei możliwości otwartego świata i bardziej interaktywnych społeczności. Natomiast “The Sims 4” (2014) skoncentrowało się na bardziej szczegółowej personalizacji postaci i ich otoczenia. Na ten moment jesteśmy w trakcie obserwacji tego, jak powstaje piąta już generacja symulatora. Aby dowiedzieć się więcej w tym temacie, zapraszamy pod ten link, który przeniesie Was do serii newsów związanych właśnie z The Sims 5.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie