Nowa część The Settlers w 2020 roku. Polscy fani mogą liczyć na wyjątkowe wydanie

Nowa część The Settlers w 2020 roku. Polscy fani mogą liczyć na wyjątkowe wydanie
Filmiki z gier Gamescom 2019 Newsy PC Targi Gamescom

Już teraz możliwe jest zamówienie The Settlers w przedsprzedaży na Uplay PC za pośrednictwem Ubisoft Store oraz Epic Games Store.

Firma Ubisoft ogłosiła dzisiaj na targach Gamescom, że gra The Settlers w wersji na komputery osobiste ukaże się w 2020 roku, a ponadto ujawniła także więcej szczegółów na temat nowości planowanych w grze.

Najnowsza odsłona serii The Settlers, którą tworzy studio Ubisoft Düsseldorf pod czułym okiem ojca marki, VolkeraWerticha, sięga po najlepsze, zmodernizowane elementy poprzednich części i łączy je z zupełnie nowymi funkcjami i systemami rozgrywki. The Settlers już teraz zamówić można w przedsprzedaży na Uplay PC za pośrednictwem Ubisoft Store i Epic Games Store. Gra będzie dostępna także w ramach Uplay+, usługi abonamentowej Ubisoft.

The Settlers zaoferuje rozgrywkę zarówno typu PvE, jak też PvP, i zawierać będzie trzy tryby: kampanię, potyczkę i grę wieloosobową. Gra oparta jest na autorskim silniku Snowdrop stworzonym przez Ubisoft i wykorzysta nową technologię proceduralnego generowania map obejmującą krajobrazy i misje, dzięki czemu zapewni użytkownikom autentyczną radość z odkrywania, eksploracji i obcowania z czymś wyjątkowym.

Gracze, którzy zanurzą się w kolorowym, otwartym świecie The Settlers, ujrzą piękną oprawę graficzną oraz niezliczone detale składające się na definiujący serię, tętniący życiem styl zwany „wuselig”.

Wśród wyjątkowych elementów, którymi można będzie się cieszyć w nadchodzącej odsłonie The Settlers, znajdą się trzy alternatywne metody osiągania zwycięstwa:

 • Strategia walki – gracze będą walczyć o kontrolę nad całymi armiami złożonymi z różnych oddziałów, które pozwolą im atakować i rozprawiać się z siłami wroga, aby bronić swojego terytorium oraz zdobywać nowe ziemie. Specjalne jednostki, takie jak dowódcy wojskowi, będą miały pozytywny wpływ na wojska.
 • Strategia chwały – gracze wybiorą swojego bohatera, który zmierzy się z wrogami na arenie. Gdy użytkownik zainicjuje pojedynek, na widowni areny zasiądą widzowie obu stron, aby przyglądać się starciu. Zwycięstwo może wywołać niezadowolenie wśród sympatyków pokonanego bohatera, które będzie miało szansę przerodzić się w rewoltę umożliwiającą przejęcie wrogiego terytorium.
 • Strategia wiary – trzecia ścieżka prowadząca do zwycięstwa umożliwi graczom szerzenie wśród osadników wiary, a jej szczegóły zostaną ujawnione w późniejszym terminie.

Firma Ubisoft ujawniła również na targach Gamescom edycje, w jakich dostępna będzie gra:

 • The Settlers Standard Edition – zawiera podstawową wersję gry. Gracze pożeglują w nieznane, aby odkrywać, podbijać i zasiedlać nowe wyspy w świecie średniowiecznego fantasy solo lub z przyjaciółmi, dzięki nowemu trybowi gry wieloosobowej oferującemu ekscytujące potyczki i mnóstwo zabawy.
 • The Settlers Gold Edition – umożliwia zabawę na trzy dni przed premierą gry, dostęp do pierwszego rozszerzenia zatytułowanego „Pomniki i kupcy” oraz dwóch przedmiotów dekoracyjnych: altany spokoju i studni życzeń.
 • The Settlers Entdecker Edition – wyjątkowe fizyczne wydanie dostępne wyłącznie w Niemczech, Szwajcarii, Austrii oraz Polsce, którego szczęśliwi nabywcy poza podstawową wersją gry otrzymają:
  – Jeden przedmiot dekoracyjny w grze: altanę spokoju
  – Trzy litografie przedstawiające przygody bohaterskich osadników
  – Oryginalną ścieżkę dźwiękową gry

Dodatkowo użytkownicy zamawiający grę w przedsprzedaży otrzymają wyjątkowy posąg pierwszych osadników, który będzie można ustawić w dowolnej osadzie w grze.

Źródło: Ubisoft

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie