Twórcy The Dark Pictures szykują coś nowego. Znamy tytuł, a zapowiedź podobno niedługo

The Dark Pictures Anthology - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Studio Supermassive Games zarejestrowało znak towarowy The Quarry. Wszystko wskazuje na to, że jest to produkcja niezwiązana z The Dark Pictures Anthology.

Źródła serwisu VideoGamesChronicle wskazują, że gra zostanie wydana przez firmę 2K. Co więcej, premiera produkcji rzekomo jest zaplanowana jeszcze na ten rok, choć konkretnego terminu nie ujawniono.

The Quarry - logo
Logo gry
Źródło: EUIPO dzięki VideoGamesChronicle

Co ciekawe, jeden z użytkowników forum ResetEra podzielił się przeciekiem na temat The Quarry jeszcze przed zarejestrowaniem omawianego znaku towarowego. Forumowicz zdradził nie tylko tytuł gry, ale potwierdził też, że produkcja zostanie ujawniona już niedługo. Dodatkowo pojawiła się wzmianka wskazująca, że w grze (lub w zapowiedzi) usłyszymy cover utworu Wise Up od Aimee Mann. Choć nie możemy być pewni co do wiarygodności informacji od anonimowego forumowicza, zamieścił je tydzień przed ujawnieniem znaku towarowego.

Jakiś czas temu Supermassive potwierdziło, że pracuje nad pełnoprawną produkcją multiplayer. The Quarry może być związane z tym ogłoszeniem, aczkolwiek nie jest to nic pewnego. Wiadomo nie od dziś, że Supermassive rozwija kilka projektów jednocześnie.

Niedawno studio ujawniło (również poprzez znaki towarowe) tytuły i grafiki związane z serią The Dark Pictures – informacje na temat pięciu kolejnych odsłon znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie