Twórcy Until Dawn i The Dark Pictures tworzą grę, której się po nich nie spodziewacie

The Dark Pictures Anthology - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Niedawno Supermassive Games zapowiedziało następną część The Dark Pictures Anthology. Studio pracuje już jednak nad kolejną produkcją do swojego katalogu.

Oferty pracy w studiu zdradzają, że zespół pracuje nad grą multiplayer. Nie chodzi tu jednak o tryb sieciowy do kolejnego The Dark Pictures Anthology, a o samodzielną grę wieloosobową. Co więcej, wygląda na to, że nie będzie to niewielki eksperyment, a coś większego. Oferta pracy jako Multiplayer Game Designer zdradza kilka ciekawych konkretów.

Jak na większy tytuł sieciowy przystało, nieogłoszony projekt Supermassive Games będzie posiadał rozbudowany system postępów. Oferta pracy wspomina też o elementach społecznościowych takich jak gildie czy specjalne wydarzenia. Niby to standard, ale w perspektywie poprzednich gier Supermassive, nowy produkt studia zapowiada się dość niestandardowo.

Na ogłoszenie sieciowej gry zespołu musimy jeszcze zaczekać. Game Designer to bardzo istotny, wręcz podstawowy członek zespołu, więc możemy przypuścić, że multiplayer od Supermassive znajduje się w bardzo wczesnym stadium produkcji. Jego ujawnienie może być odległe o wiele, wiele miesięcy. Zobaczymy, co takiego szykują mistrzowie przygodowych horrorów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie