“The Order: 1886 mogło powstać tylko na jednej konsoli”

Producent jest przekonany, że oprócz PS4, żadna inna konsola nie uciągnęłaby jego gry. Czyżby?

Ready at Dawn, które stoi za The Order: 1886 uważa, że wspomniana produkcja może osiągnąć grafikę, którą możemy podziwiać na różnego rodzaju zwiastunach, tylko na konsoli Sony. Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi J Goldberga z Ready at Dawn.

Takiego odwzorowania grafiki nie moglibyśmy osiągnąć na żadnej innej konsoli – potwierdza podczas konferencji Sony w Nowym Jorku. Głównie chodzi tutaj o połączenie gry z filmem, a w zasadzie bardzo płynne przejścia pomiędzy cut scenkami, a samą rozgrywką. Studio użyło tyle samo mocy sprzętu zarówno w jednym jak i drugim przypadku. Dzięki temu całość prezentuje się bardziej jak film niż gra. – Kamera cały czas znajduje się w otoczeniu. Nie używamy wczytywania przed filmikami – dodaje Goldberg.


Oczywiście tego rodzaju wypowiedzi nie powinny dziwić. W końcu The Order: 1886 to exclusive na PlayStation 4. Innego komentarza trudno byłoby się spodziewać.

Data premiery The Order: 1886 przewidziana została na 20 lutego przyszłego roku. Czekamy, aby zweryfikować zapewnienia twórców o tym, czy gra faktycznie będzie taka idealna.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

4 Shares
Share4
+1
Tweet