The Medium głowa

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

The Medium od polskiego Bloober Team na wideo

Pamiętacie Obsever i Layers of Fear? Jeśli tak i dodatkowo gry Wam się podobały, to mamy coś naprawdę interesującego.

Na pokazie Microsoftu nie zabrakło polskiego akcentu. Bloober Team pokazało grę The Medium. Gracz wciela się w niej w dziewczynę o imieniu Marianna, która żyje na pograniczu świata żywych i duchów. W tle pojawia się wizja morderstwa dziecka i oczywiście zagadka tragedii.

W produkcji przenosisz się do opuszczonego kurortu hotelowego, który wiele lat temu stał się sceną nie do pomyślenia. Tam zaczniesz szukać trudnych odpowiedzi. Ścieżka dźwiękowa Medium to współpraca dwóch kompozytorów – Arkadiusza Reikowskiego z Bloober Team i sławy Silent Hill Akiry Yamaoki. To może być naprawdę interesujące połączenie.

Gra wygląda świetnie, więc sami jesteśmy ciekawi, co z tego projektu wyjdzie. Zobaczcie koniecznie wideo poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się