The Medium - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

The Medium zaktualizowane na PS5. Jest ładniej i znajdzie się coś dla fanów DualSense

Bloober Team przygotowało niemałą aktualizację The Medium na PS5. Patch 1.02 wprowadza kilka istotnych poprawek, które ulepszą oprawę gry i ogólne wrażenia płynące z rozgrywki.

Na pierwszy ogień poszło wprowadzenie wsparcia ray tracingu. Technologia nie była obecna w grze w wersji na PS5 na premierę, ale dość szybko postanowiono ją dodać. Całe szczęście, bo jej brak był zauważalny.

Ulepszono również funkcje haptyczne DualSense, które pojawiają się w grze. Nie znamy szczegółów, ale najpewniej będą one działać nieco dokładniej. Zajęto się też poprawą płynności działania The Medium na PS5

Bloober podzieliło się ogłoszeniem aktualizacji na Twitterze.

Drodzy Gracze PS5! Patch 1.02 jest już dostępny do pobrania, więc aktualizujcie swoje gry! Ray tracing powrócił do podwójnej rzeczywistości. Poprawiliśmy także ogólną wydajność i funkcje haptyczne, które znajdziecie w grze.

– informuje Bloober Team na Twitterze

Dodatkowo zapowiedziano, że w drodze jest kolejna aktualizacja. Zajmie się ona poprawą systemu trofeów. Wygląda na to, że gracze napotkali niespodziewane problemy przy wbijaniu pucharków. Na szczęście na łatkę mamy nie czekać zbyt długo. Pojawi się ona w ciągu paru najbliższych dni i miejmy nadzieję, że rozwiążę wszystkie problemy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się