The Matrix Awakens oficjalnie. Posiadacze next genów, możecie już pobierać

Keanu Reeves - zbliżenie na twarz
PS5 Xbox Series Xbox Series S

Potwierdziły się plotki dotyczące interaktywnego doświadczenia opartego o markę Matrix, które trafi na konsole. The Matrix Awakens jest już możliwe do pobrania na konsolach PS5, Xbox Series X i Xbox Series S.

Potwierdził się ostatni przeciek będący znaleziskiem na serwerach PlayStation Network. Co prawda, wcześniej sądzono, że znany już pod nazwą The Matrix Awakens będzie czymś ekskluzywnym dla PS5. Okazuje się, że najnowsze konsole Xbox też otrzymają dostęp do tej aplikacji. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy oficjalny teaser:

Pobierz przedpremierowo The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience za darmo na PlayStation 5 i Xbox Series X/S już teraz. Przygotuj się na spojrzenie w przyszłość interaktywnego opowiadania historii i rozrywki dzięki UE5.

– czytamy na stronie produktu

Jak podaje strona tej inicjatywy, będąca jednocześnie na domenie Unreal Engine, to interaktywne doświadczenie powstało właśnie na najnowszej odsłonie ów silnika. Najpewniej cała akcja ma na celu promowanie grudniowego filmu oraz samego UE5, które będzie wykorzystane np. przy STALKERZE 2.

Już teraz macie możliwość pobrania TMA na dyski swoich konsol, jednakże więcej informacji na temat tego projektu pozyskacie dopiero w nocy z 9 na 10 grudnia podczas The Game Awards.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie