Wspaniała karta NVIDIA RTX 3080 Ti stylizowana na Matrixa. Niektórzy mogą ją zdobyć za darmo

Karta graficzna NVIDIA RTX Matrix
PC Technologie

Karta Nvidia RTX 3080 Ti w stylistyce filmu Matrix i to jeszcze za darmo? Brzmi jak marzenie, ale z pewnością niedostępne dla nas. Mimo wszystko warto rzucić okiem na świetny produkt.

NVIDIA, czemu nie dajesz nam takich kąsków w konkursach?!

NVIDIA RTX 3080 Ti w edycji Matrix

Jedna z najbardziej znanych firm produkujących karty graficzne postanowiła w wyjątkowy sposób uczcić premierę najnowszego filmu Matrix Ressurections. Problem w tym, że chodzi o premierę w Chinach, a my, Europejczycy, możemy z zazdrością popatrzeć na świetny design.

Seria filmów sióstr Wachowskich od zawsze kojarzyła się z futuryzmem, cyberpunkiem, przyszłością i grami komputerowymi. I właśnie dlatego tak ciężko mi zrozumieć, czemu do tej pory wyszło tak mało gier opartych na franczyzie? No, ale przynajmniej raz na jakiś czas dostaniemy coś w stylu Matrix Awakens czy wyjątkowej karty Nvidia RTX 3080 Ti w nowym wydaniu.

Tylko mieszkańcy Chin mogą ją zdobyć w konkursie, ale i tak warto rzucić na nią okiem. Fantastyczny, choć nieco minimalistyczny design opiera się na czarnym podkładzie i nadrukowanym “matriksowym” wzorze. Ciąg cyfr ma kolor zieleni, co wydaje się idealnym argumentem za zainstalowaniem właśnie takiego światła pod obudową.

Inna sprawa, że tego typu podzespoły wciąż ciężko zdobyć. Najnowsze rewelacje wskazują, że problem będzie występował także i w 2022 roku. No ale popatrzeć zawsze można, prawda?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie