The Lost Wild to nowy survival horror z dinozaurami. Zapowiada się obłędnie

The Lost Wild to nowy horror z dinozaurami. Zobaczcie zwiastun
Newsy PC

Mało Wam gier o dinozaurach? Jeśli tak, koniecznie zobaczcie The Lost Wild. To nowy survival horror wydawany przez Annapurna Interactive.

To debiutancka produkcja studia Great Ape Games, które składa się z dawnych moderów i deweloperów pracujących w większych studiach. Tytuł ten jest survival horrorem z dinozaurami, który zadebiutuje w 2024 roku.

The Lost Wild rzuci graczy w wir grozy na opuszczonej japońskiej wyspie. Wcielimy się w Saskię – reporterkę, która w wyniku tajemniczego zdarzenia ląduje na zapomnianej przez świat wyspie, którą zamieszkują niebezpieczne dinozaury. Zadaniem protagonistki będzie przetrwanie i rozwiązanie tajemnic zwiedzanej miejscówki. Przygoda ma potrwać od sześciu do dziesięciu godzin.

Co ciekawe, twórcy gry mają nietypowe podejście do dinozaurów. Deweloperzy chcą przedstawić je jak zwierzęta, a nie krwiożercze potwory rodem z horrorów klasy B.

The Lost Wild to gra przygodowa typu survival horror o pokonywaniu najbardziej przerażających form życia w przyrodzie. Wykorzystując systemową sztuczną inteligencję do wsparcia naszych głównych pętli rozgrywki, nasze dinozaury reagują i zachowują się jak zwierzęta, a nie potwory.

– czytamy na stronie gry

Poniżej znajdziecie zwiastun z fragmentami rozgrywki The Lost Wild. Gra będzie dostępna na PC, a w późniejszym terminie ma trafić na PlayStation 5 i Xbox Series.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie