The Legend of Zelda

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Jedna z najwyżej ocenianych gier w historii dostanie aż dwa dodatki!

Fani powinni być zadowoleni.

W trakcie konferencji Nintendo na E3 2017 pokazane zostały dwa duże dodatki do The Legend of Zelda: Breath of the Wild – jednej z najwyżej ocenianych gier w historii branży. Pierwszy z nich nosi nazwę Master Trials, a drugi The Champions Ballad. Pierwszy będzie dostępny już od 30 czerwca i zawierać będzie między innymi trzy nowe skrzynie ze skarbami. Nie zabraknie też nowych trybów rozgrywki.

Ponadto w ramach dodatków gracze mogą spodziewać się także nowych misji. Zobaczcie zwiastun poniżej, który rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się