Zgarnij The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom za darmo! Wystarczy kilka kliknięć

Zgarnij The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom za darmo! Wystarczy kilka kliknięć
Newsy Switch

Czekasz na najnowszą grę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w naszym specjalnym giveaway’u.

Wraz z naszym partnerem Instant Gaming przygotowaliśmy nasz comiesięczny giveaway, w którym tym razem wygrać można The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Mamy aż PIĘĆ gier do rozdania!

Zasady są bardzo proste. Otóż, aby wziąć udział w zabawie, musisz mieć konto na Instant Gaming. Założenie go jednak trwa dosłownie chwilkę i na pewno warto to zrobić (przyda się też później, aby skorzystać z atrakcyjnej oferty sklepu). Jeśli masz już konto, albo dopiero zakładasz, dalej wystarczy że klikniesz w link poniżej, a następnie na stronie Instant Gaming wybierzesz opcję „Biorę udział”. To wszystko! Tak, to takie proste.

BIORĘ UDZIAŁ W GIVEAWAY

Teraz musisz się już tylko uzbroić w cierpliwość. Zwycięzcę losowania wyłonimy już 19 maja. Wtedy Instant Gaming poinformuje o wygranej.

Przy okazji mamy mały trik jak zwiększyć swoją szanse na zgarnięcie gry. Za konkretne działania dostajesz punkty, a ta osoba, która uzbiera ich najwięcej, ma większe szanse w losowaniu! Na przykład za udostępnienie posta o konkursie na Facebooku lub Twitterze dostajesz dodatkowe szanse, tak samo za śledzenie Instant Gaming w mediach społecznościowych itd. Pełną listę aktywności znajdziesz na swoim profilu Instant Gaming.

Na koniec mamy jeszcze jedną ciekawą informację. Otóż w giveaway Instant Gaming nie musisz wybierać gry w momencie brania udziału w konkursie. Możesz to zrobić po tym, jak okaże się że wygrałeś. Co to oznacza w praktyce? Cóż, tak naprawdę jeśli zmienisz zdanie po 19 maja i zamiast nowej Zeldy wybierzesz inny produkt lub grę z oferty Instant Gaming, to nie ma problemu! To Twój wybór co wygrywasz, ale my oczywiście zachęcamy, aby zdecydować się na wspomnianą produkcję.

To jak, wchodzisz w ten giveaway? Pamiętaj, że akcja trwa tylko do 19 maja do końca dnia, pozostało więc niewiele czasu, aby wziąć udział!

Źródło: Materiał powstał we współpracy z Instant Gaming

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie