Zgarnij kartę Nintendo Eshop 250 zł za darmo! Wystarczy kilka kliknięć

Zgarnij kartę Nintendo Eshop 250 zł za darmo! Wystarczy kilka kliknięć
Newsy Switch

Czekasz na najnowszą grę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w naszym specjalnym giveaway’u, gdzie wygrać możesz kartę doładowującą o wartości 250 zł do Nintendo Eshop!

Wraz z naszym partnerem Instant Gaming przygotowaliśmy nasz comiesięczny giveaway, w którym tym razem wygrać można kartę doładowującą 250 zł, za którą możesz sobie sprezentować chociażby The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Kart tych mamy aż TRZY!

Zasady są bardzo proste. Otóż, aby wziąć udział w zabawie, musisz mieć konto na Instant Gaming. Założenie go jednak trwa dosłownie chwilkę i na pewno warto to zrobić (przyda się też później, aby skorzystać z atrakcyjnej oferty sklepu). Jeśli masz już konto, albo dopiero zakładasz, dalej wystarczy że klikniesz w link poniżej, a następnie na stronie Instant Gaming wybierzesz opcję “Biorę udział”. To wszystko! Tak, to takie proste.

BIORĘ UDZIAŁ W GIVEAWAY

Teraz musisz się już tylko uzbroić w cierpliwość. Zwycięzcę losowania wyłonimy 28 kwietnia. Wtedy Instant Gaming poinformuje o wygranej.

Przy okazji mamy mały trik jak zwiększyć swoją szanse na zgarnięcie gry. Za konkretne działania dostajesz punkty, a ta osoba, która uzbiera ich najwięcej, ma większe szanse w losowaniu! Na przykład za udostępnienie posta o konkursie na Facebooku lub Twitterze dostajesz dodatkowe szanse, tak samo za śledzenie Instant Gaming w mediach społecznościowych itd. Pełną listę aktywności znajdziesz na swoim profilu Instant Gaming.

Na koniec mamy jeszcze jedną ciekawą informację. Otóż w giveaway Instant Gaming nie musisz wybierać gry w momencie brania udziału w konkursie. Możesz to zrobić po tym, jak okaże się że wygrałeś. Co to oznacza w praktyce? Cóż, tak naprawdę jeśli zmienisz zdanie po 27 kwietnia i zamiast karty doładowującej wybierzesz inny produkt lub grę z oferty Instant Gaming, to nie ma problemu! To Twój wybór co wygrywasz, ale my oczywiście zachęcamy aby zdecydować się na wspomnianą produkcję.

To jak, wchodzisz w ten giveaway? Pamiętaj, że akcja trwa tylko do 27 kwietnia do końca dnia, pozostało więc niewiele czasu, aby wziąć udział!

Źródło: Materiał powstał we współpracy z Instant Gaming

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie