The Last of Us sezon 2 potwierdzony przez HBO! Kiedy premiera?

The Last of Us sezon 2 został potwierdzony
Filmy i seriale Newsy

Mamy świetne informacje dla fanów serialu od HBO. Producent potwierdził, że powstanie drugi sezon The Last of Us.

Dwa tygodnie temu zadebiutował pierwszy odcinek serialu The Last of Us, który od razu stał się jednym z największych hitów platformy HBO Max. Miliony widzów doceniło produkcję, tak samo zresztą jak krytycy filmowi i recenzenci.

Nic dziwnego, że HBO zdecydowało się i to już po premierze pierwszego odcinka, na zamówienie dalszych przygód Ellie i Joela. Platforma szykuje się do produkcji drugiego sezonu The Last of Us, co zostało potwierdzone w krótkim zwiastunie na oficjalnym kanale Facebook Tlou.

The Last of Us sezon 2, kiedy premiera?

Twórcy nie podali informacji odnośnie tego, kiedy zobaczymy The Last of Us Season 2. W najbliższy poniedziałek, czyli 30 stycznia, zobaczymy dopiero trzeci odcinek pierwszego sezonu. W sumie ma być ich osiem.

Serial na podstawie gry powstawał bardzo długo i pochłonął mnóstwo pieniędzy. Trudno więc oszacować nawet przybliżoną datę premiery kolejnego sezonu. Trzymamy jednak kciuki, aby ukazał się jak najszybciej.

Serial The Last of Us, gdzie oglądać?

The Last of Us można oglądać na platformie HBO Max. Nowe odcinki emitowane są co poniedziałek.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie