The Last of Us: Part 2 – nowe grafiki pokazują Ellie w całej okazałości

The Last of Us: Part 2 – nowe grafiki pokazują Ellie w całej okazałości
Newsy Polecamy PS4

Możemy zobaczyć strój oraz tatuaż dziewczyny w szczegółach.

Naughty Dog rozgrzało serca fanów Ellie oraz Joela pierwszym trailerem zapowiedzianego na PlayStation 4 tytułu The Last of Us: Part 2. Filmik pokazywał starszą o pięć lat dziewczynę grającą na gitarze w mieszkaniu pełnym zwłok. Gracze wysnuli już nawet teorię na temat tego, o czym może opowiadać fabuła sequela i brzmi ona naprawdę ciekawie (szczegóły przypominamy poniżej).

Deweloperzy tymczasem nie zdradzili żadnych informacji na temat czekającej na nas historii, lecz pokazali grafiki koncepcyjne z Ellie, pozwalające dokładniej przyjrzeć się ubraniu bohaterki oraz tatuażowi, który zobaczymy na jej prawym przedramieniu. Jak zdradził Neil Druckmann w serwisie Twitter, tatuaż został zaprojektowany przez przez artystkę Natalie Hall.

The Last of Us: Part 2
The Last of Us: Part 2
The Last of Us: Part 2
The Last of Us: Part 2

Fabuła The Last of Us: Part 2 – fani analizują zwiastun i mają naprawdę ciekawą teorię

Fabuła The Last of Us: Part 2 to jedna wielka niewiadoma, a pierwszy zwiastun tytułu, który mogliśmy obejrzeć podczas PlayStation Experience 2016, w zasadzie niczego nie wyjaśnia, rodząc jedynie kolejne pytania. Na filmiku (przypominamy poniżej) widzieliśmy Ellie grającą na gitarze w pokoju mieszkania, którego podłogę wyścielały zakrwawione zwłoki. Po jakimś czasie pojawia się Joel (nie widzimy jego twarzy) z pytaniem: Co teraz zamierzasz zrobić? Dziewczyna odpowiada zdecydowanie: Zabić ich wszystkich.

Naughty Dog zdradziło ponadto, że głównym motywem gry będzie zemsta, a gracz wcieli się tym razem w Ellie. Jakie wnioski z tych szczątkowych informacji wyciągają fani czekający na The Last of Us: Part 2?

Największą popularnością cieszy się wersja mówiąca o tym, że na początku rozgrywki Joel zostanie zabity i to właśnie jego ciało znajduje się w pomieszczeniu, w którym Ellie odgrywa swoją pieśń. Mężczyzna przychodzi do dziewczyny, lecz jako duch/zjawa, którą tylko ona może zobaczyć. Zaślepiona rządzą zemsty rusza w pogoń za mordercami…

Kto wie, może Naughty Dog rzeczywiście szykuje na początku The Last of Us: Part 2 szok porównywalny z tym, jaki przeżyliśmy w pierwszej części gry. Z drugiej strony można jednak zapytać – znowu podobny motyw zamiast czegoś oryginalnego? Poczekamy, zobaczymy, choć ustawienie fabuły pod takim kątem może uzasadniać nieodpartą chęć zemsty, którą ma kierować się Ellie.

Sądzicie, że taki scenariusz się sprawdzi?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie