The Last of Us 2 na nowym zwiastunie z polskim dubbingiem!

The Last of Us 2 na nowym zwiastunie z polskim dubbingiem!
Filmiki z gier Newsy Polecamy PS4

Naughty Dog prezentuje świeżutki trailer z The Last of Us 2. To kilka znanych już wcześniej scen przeplatanych z zupełnie nowymi ujęciami.

Deweloper obiecał, że dzisiaj o godzinie 16:00 do sieci wpadnie nowy filmik z The Last of Us 2. Obietnicy dotrzymano i poniżej możemy zobaczyć materiał, okraszony polskim dubbingiem.

Standardowa wersja gry kosztuje w PlaySation Store 289 zł, lecz można ją kupić o kilka dyszek taniej w pudełku w elektromarketach. Poniżej linki, również do Edycji Specjalnej:

Przypominamy, że data premiery The Last of Us 2 została ustalona na 19 czerwca tego roku i następnej obsuwy raczej nie będzie. W końcu produkcja została już ukończona i dopiero co Neil Druckmann informował o złotym statusie.

Jeśli chodzi o fabułę gry, w ogólnym zarysie skupia się ona na zemście Ellie, głównej bohaterki gry. Akcja dwójki rozegra się po pięciu latach od wydarzeń z pierwszego TLoU. Po śmiertelnie niebezpiecznej podróży przez wyniszczone przez pandemię USA Ellie i Joel osiedlają się w Wyoming. Życie w prosperującej wspólnocie zapewnia im poczucie stabilności, nawet mimo zagrożenia ze strony zarażonych oraz ocalałych kierowanych desperacją. Gdy traumatyczne wydarzenie zakłóca panujący spokój, Ellie wyrusza w podróż, a jej celem jest zemsta. Polując na winowajców, będzie musiała poradzić sobie z psychicznymi oraz fizycznymi konsekwencjami swoich działań.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie