Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 komentarze

The Last of Us 2 – limitowane edycje pada, słuchawek i PS4 Pro. Zamawiacie?

Po zapowiedzi konsoli PS4 Pro 1TB The Last of Us 2 – Edycja Limitowana, pojawiły się zamówienia przedpremierowe na ten wypasiony zestaw. Kto jednak chciałby kupić np. jedynie limitowanego pada TLoU 2, może to teraz zrobić za 259 zł. Są również limitowane słuchawki w cenie 379 zł.

Kilka dni temu Sony przedstawiło bundle PS4 Pro 1TB The Last of Us 2 – Edycja LimitowanaTen specjalny pakiet zawiera w pełni spersonalizowaną, matową konsolę PS4 Pro z wygrawerowanym wzorem tatuażu Ellie, kontroler bezprzewodowy DualShock 4 Limited Edition, fizyczną kopię The Last of Us Part II, a także kod na treści cyfrowe, takie jak dynamiczny motyw, awatary i wiele innych. Sprzęt jest już dostępny w pre-orderze, a oprócz niego możemy sięgnąć osobno po limitowanego pada oraz słuchawki. Linki do wszystkich produktów związanych z TLoU 2 poniżej.

Jeśli zamówicie przedpremierowo omawiany zestaw, trafi on w Wasze ręce 19 czerwca tego roku, czyli w dniu premiery gry The Last of Us 2.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się