The Last Guardian – nowy gameplay urzeka klimatem

The Last Guardian – nowy gameplay urzeka klimatem
Filmiki z gier Newsy PS4

Mamy nadzieję, że tak długo tworzony tytuł będziemy równie długo wspominać.

Premiera The Last Guardian zbliża się wielkimi krokami i już za niecałe dwa tygodnie (6 grudnia) tytuł wyląduje na PlayStation 4.

Sony prezentuje tymczasem kolejny trailer The Last Guardian, tyle że wypchany po brzegi fragmentami rozgrywki i naprawdę długi, ponieważ całość trwa ponad osiem minut.

Tym razem możemy zatem spojrzeć na rzeczywistą jakość grafiki tytułu, ponieważ poprzedni filmik sklecony został z prerendowanych wcześniej materiałów. Gorąco liczymy na to, że niedostatki w grafice nadrobi naprawdę mocny i solidny gameplay. W takich grach liczy się przecież głównie wspaniała historia!

Na koniec ostrzeżenie – poniższy materiał zawiera drobne spoilery.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie