The Last Guardian – E3 2015 vs 2016. Porównanie grafiki

The Last Guardian – E3 2015 vs 2016. Porównanie grafiki
Filmiki z gier Newsy PS4

Trico nieco się zmienił przez ostatni rok. Sami zobaczcie.

The Last Guardian – po kolejnym przesunięciu daty premiery – powinno zadebiutować na PlayStation 4 pod koniec tego roku. Kilka dni temu mieliśmy okazję zobaczyć świeży gameplay z oczekiwanej produkcji, dzięki czemu możemy spojrzeć na kolejne porównanie grafiki.

YouTube’r skrywający się za nickiem Cycu1 postanowił zestawić ze sobą najnowsze fragmenty rozgrywki z tymi, które zostały pokazane podczas zeszłorocznych targów E3. Już na pierwszy rzut oka widzimy drobne zmiany w budowie wielkiego stwora Trico, który w porównaniu do zeszłego roku posiada nieco mniejsze skrzydła i inne upierzenie na końcu ogona.

Deweloperzy dodali również nieco więcej efektów pyłu oraz dymu, widocznych na niektórych ujęciach. Zapraszamy do oglądania i dzielenia się spostrzeżeniami. Może znajdziecie jeszcze jakieś inne zmiany, o których nie wspomnieliśmy?

The Last Guardian ponownie opóźnione. Jest nowa data premiery

Wiele osób wątpiło, że The Last Guardian kiedykolwiek zostanie wydane. Gra początkowo zmierzała na PlayStation 3, lecz ostatecznie ujrzymy ją na obecnej generacji.

Jeszcze tydzień temu sądziliśmy, że produkcja pojawi się na PS4 już w przyszłym miesiącu – 25 października. Plany się jednak zmieniły, o czym poinformował na oficjalnym blogu PlayStation Shuhei Yoshida z Sony. Nowa data premiery została ustalona na 7 grudnia 2016, czyli na szczęście powinniśmy zagrać jeszcze w tym roku.

Obsuwa jest spowodowana chęcią dopracowania The Last Guardian. – Mamy wspaniałą wizję wzruszającej i emocjonującej podróży o przyjaźni i zaufaniu. Chcemy dostarczyć naszym fanom, którzy wspierali nas przez tak długi czas, jak najlepsze doświadczenie – zaznacza Shuhei Yoshida. – Opóźnienie to trudna decyzja, zwłaszcza przy tej grze, lecz napotkano więcej błędów niż się spodziewano w końcowym etapie produkcji – dodaje.

Czekamy zatem na efekt długoletniej pracy i kolejne materiały z rozgrywki, które mają się pojawić w nadchodzących tygodniach.

The Last Guardian – 4 nowe screeny

Sierpniowe wydanie japońskiego magazynu o grach Famitsu przynosi cztery nowe screeny. Niestety te nie są wysokiej jakości, ale przynajmniej możemy przyjrzeć się po raz kolejny wyczekiwanej produkcji. Tradycyjnie znajdziemy na materiałach dwóch głównych bohaterów.

Edycja kolekcjonerska The Last Guardian za około 500 złotych

W brytyjskich sklepach z grami, między innymi w popularnym GAME oraz Shop.to, pojawiła się oferta sprzedaży kolekcjonerskiej edycji The Last Guardian. Kosztuje ona nieco ponad 100 funtów (około 500 złotych) i zawiera naprawdę kilka ciekawych elementów.

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na dużą figurkę dwóch głównych bohaterów gry oraz 72-stronicowy artbook z grafikami. Pełną listę elementów kolekcjonerki prezentujemy poniżej:

  • opakowanie w formie drewnianej skrzyni;
  • kolekcjonerski steelbook;
  • 72-stronicowy artbook;
  • cyfrowa ścieżka dźwiękowa;
  • naklejka stylizowana na The Last Guardian;
  • figurka stwora Trico, śpiącego przy gnieździe, obok leżącego chłopca.

Póki co nie wiemy, czy gra w takiej wersji trafi do sklepów w Polsce.

The Last Guardian
The Last Guardian
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie