Techland pokaże „coś fajnego” w trakcie The Game Awards 2021

Techland pokaże „coś fajnego” w trakcie The Game Awards 2021
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Dying Light 2 na The Game Awards 2021 to już teraz pewniak. Techland zapowiada, że pokaże „coś fajnego”. Ciężko jednak gdybać, o co dokładnie chodzi.

Techland i „coś fajnego” to w zasadzie synonimy.

Dying Light 2 na The Game Awards 2021

Gala TGA 2021 rozpocznie się już jutro, w nocy z czwartku na piątek o godzinie 1:30 czasu polskiego. W jej trakcie możemy spodziewać się naprawdę rewelacyjnych ogłoszeń i zapowiedzi nowych oraz oczekiwanych już tytułów. Łącznie dostaniemy mnóstwo nowego materiału, a nasze oczekiwania i przypuszczenia znajdziecie tutaj.

Do wspomnianych w przytaczanym tekście zapowiedzi, powinniśmy doliczyć Techland. Polski deweloper ogłosił za pośrednictwem Twittera, że również pojawi się na wydarzeniu. Nie ukrywa przy tym, że chodzi o Dying Light 2. Poniższy tweet zdradza urywki kolejnego cinematic trailera, który zapewne dostaniemy.

Przy okazji, pokażemy coś fajnego na The Game Awards.

Techland w tweecie

Czy coś nam to mówi? Nie za bardzo. Przeczuwam, że twórcy, mając na myśli „coś fajnego” mogą uzewnętrznić się w kwestiach fabularnych albo ogłosić jakąś znaną osobistość bądź aktora, który zaliczy cameo w tytule. Nie jest niczym nowym, że Techland, podobnie jak CDPR, angażuje do swojej gry popularne osoby.

Ogłoszenia ogłoszeniami, ale tak naprawdę głównym punktem całego show jest gala wręczenia nagród. Listę nominowanych znajdziecie z kolei pod tym adresem.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie