Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Game Awards 2019 – live streaming. Oglądaj na żywo

Już dzisiejszej nocy wielkie wydarzenie dla graczy – gala The Game Awards 2019. To nie tylko rozdanie nagród, lecz również zapowiedzi nowych gier, pokazy obecnych tytułów i wiele więcej.

Kto chce oglądać The Game Awards 2019 na żywo, musi zaparzyć dzban mocnej kawy i szykować się na dzisiejszą nockę z czwartku na piątek. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 2:30 czasu polskiego (będzie to już 13 grudnia).

Spodziewamy się gorących zapowiedzi – chodzą słuchy, że będzie powrót Batmana. Możliwe też, że dowiemy się czegoś na temat nowego rozszerzenia do Resident Evil 2 (zerknijcie tutaj, skąd takie przypuszczenia). W sumie, jak wspominał niedawno Geoff Keighley, że w tracie TGA 2019 zostanie zapowiedzianych około 10 nowych gier. – Mamy parę nowych tytułów do zaprezentowania. Na gali pokazanych zostanie około 10 produkcji, które nie były wcześniej zapowiadane i nikt o nich nie słyszał – mówił dziennikarz.

Podczas gali poznamy ponadto grę roku oraz zwycięzców w pozostałych kategoriach. Póki co znamy listę nominacji, na której Death Stranding pojawia się najczęściej, bo aż 10 razy. Niewiele mniej nagród (8) może zgarnąć Control od studia Remedy Entertainment.

Jeśli chcecie oglądać wszystko na żywo – live streaming rozpocznie się o wspomnianej godzinie w poniższych okienkach:

The Game Awards 2019 – na żywo – live streaming

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%