Resident Evil 2 – duży dodatek z Jill Valentine i Kendo? Wyciekł screen

Resident Evil 2 – duży dodatek z Jill Valentine i Kendo? Wyciekł screen
Newsy PC PS4 XOne

Najpierw tajemniczy list, a teraz screen – zapowiada się naprawdę interesująca nowa zawartość do Resident Evil 2.

Wczoraj pisaliśmy o zauważonym na Steam osiągnięciu Śladami Jill, które jest jeszcze nieaktywne w Resident Evil 2, ale już pojawiło się na liście. Zwiastuje ono nową zawartość do gry, a jak się teraz okazuje, może to być coś znacznie większego niż przeczytanie listu od Jill i krótki epizod związany z tą postacią.

Resident Evil 2 – Jill Valentine i Kendo

To samo osiągnięcie zostało znalezione w wersji Xbox One wskazując, że Resident Evil 2 może otrzymać spory dodatek jeszcze przed premierą odświeżonego Resident Evil 3. Jak zaznacza serwis Rely On Horror, inaczej niż Steam, osiągnięcie Xbox zawiera również screen, który pokazuje zawartość osiągnięcia. W tym przypadku jest to… scena Jill Valentine z Robertem Kendo z Resident Evil 2 (obrazek na początku newsa).

Serwis Gamepur podkreśla, że takie spotkanie nigdy wcześniej nie było pokazywane w historii serii. Wygląda na to, że doczekamy się jego właśnie w niezapowiedzianym jeszcze dodatku do Resident Evil 2. W tle widzimy sklep z bronią Kendo. Jill mogłaby zatem udać się do warsztatu z bronią, aby poprosić o konkretny oręż. Robert Kendo, bliski przyjaciel Barry’ego Burtona, znany jest z tego, że stworzył ekwipunek dla zespołu S.T.A.R.S.

Coś ewidentnie się szykuje i może być tak, że jutro DLC zostanie przedstawione podczas The Game Awards 2019. Co prawda Geoff Keighley, czyli kanadyjski dziennikarz odpowiedzialny za TGA 2019, wypowiedział się niedawno na Reddicie, że nowy Resident Evil nie zagości w trakcie wymienionego wydarzenia, lecz nie oznacza to, że nie zobaczymy „starego”.

Czekamy na Resident Evil 3 Remake

3 kwietnia 2020 roku odświeżony Resident Evil 3 wyląduje na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Wszystkie informacje, trailer i screeny z gry publikowaliśmy w tej wiadomości.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie