Deweloperzy ukryli w The Evil Within 2 genialną opcję. Tak ją uruchomicie

The Evil Within 3 nie powstaje? Nowe plotki wskazują na inną grę
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy

Rozgrywka nabiera całkowicie innego wymiaru.

The Evil Within 2 jest naprawdę świetnym horrorem, który potrafi przyciągnąć graczy do monitora na długie godziny strachu. Jak się okazuje, w komputerowej wersji tytułu deweloperzy zaszyli opcję, która totalnie odmienia wrażenia z rozgrywki.

Normalnie The Evil Within 2 ogrywamy obserwując akcję zza pleców naszego bohatera, lecz wystarczy kilkanaście sekund, by uruchomić FPP! Nie chodzi o jakiś niedorobiony i pełen błędów tryb, lecz w pełni funkcjonalną rozgrywkę, gdzie strzelamy i obserwujemy akcję z oczu postaci, a tylko w niektórych momentach, jak schodzenie po drabinie czy używanie komputera, kamera pokazuje w całej okazałości Sebastiana Castellanosa.

9 premier na obecny tydzień. Powrót Assasin’s Creed, bohater z polskimi korzeniami i gra, która sprzeda Nintendo Switch

Trochę dziwne, że deweloperzy nie umieścili trybu FPP w opcjach The Evil Within 2, jako alternatywy dla TPP. Zapewne niejeden gracz preferowałby taką zabawę, a kto wie, czy dzięki temu niektórzy w ogóle zdecydowaliby się na zakup horroru.

Jeśli chcecie przejść The Evil Within 2 w FPP, należy przejść na tryb deweloperski z dostępem do konsoli, w której wpisujemy komendy. Kto ma wersję Steam, niech kliknie prawym przyciskiem na The Evil Within 2 w bibliotece gier, wybierze Properties (Właściwości), a następnie Set Launch Options (Ustaw opcje uruchamiania). W nowym okienku wpisujemy +com_allowconsole 1 i normalnie odpalamy grę. Podczas rozgrywki wywołujemy konsolę klawiszem Insert na klawiaturze. Tam wpisujemy komendę pl_FPS 1 i gotowe!

Inny sposób na włączenie FPP w The Evil Within 2: Utwórz na pulpicie skrót gry i w jego nazwie dopisz +com_allowconsole 1. Uruchom grę korzystając z tak przygotowanej ikonki i podczas gry wciśnij Insert na klawiaturze. W konsoli wpisz komendę pl_FPS 1.

A tak wygląda rozgrywka The Evil Within 2 w FPP:

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie