Genialny horror przejdziemy teraz w trybie FPP

Genialny horror przejdziemy teraz w trybie FPP
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Prawie cztery miesiące musieliśmy czekać na to, aż odkryty przypadkiem przez graczy tryb FPP w The Evil Within 2 zostanie wprowadzony do horroru oficjalnie.

W październiku zeszłego roku posiadacze komputerów PC wykombinowali, jak uruchomić w The Evil Within 2 tryb FPP. Musieliśmy skorzystać z określonych komend, lecz sam tryb wyglądał na bardzo dopracowany i aż dziw, że nie znalazł się oficjalnie w grze. Dzisiaj sytuacja się zmienia!

Bethesda informuje, że The Evil Within 2 otrzymało darmową aktualizację, która wprowadza tryb pierwszoosobowy nie tylko na PC, lecz również na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Możemy zatem przejść całą grę od początku do końca z widokiem FPP.

11 premier na obecny tydzień. Lubicie Wiedźmina? Nadchodzi ciekawa alternatywa

Zmiana trybu na pierwszoosobowy jest bardzo prosta – wystarczy przełączyć odpowiednie ustawienie w menu gry. Jest ono dostępne w każdym momencie rozgrywki, więc możecie doświadczyć gry dokładnie tak, jak chcecie.

Tryb FPP The Evil Within 2 również w demo

Warto zaznaczyć, że nowy tryb znajdziemy nie tylko w pełnej wersji gry, lecz także w darmowej wersji próbnej, w której możemy rozegrać początkowe rozdziały historii. Gdy po ukończeniu demo  The Evil Within 2 postanowicie zakupić pełną grę, zapisane postępy zostaną przeniesione.

Przy okazji – obecnie trwa promocja na The Evil Within 2. Horror kupimy o 50% taniej. Cyfrowa wyprzedaż rozpoczyna się już teraz i potrwa do 19 lutego na Steam i do 20 lutego na Xbox One i PlayStation 4.

The Evil Within 2 – tryb FPP wygląda właśnie tak:

Źródło: Bethesda, opracowanie własne

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie