The Elder Scrolls Online: Morrowind – tryb PvP Battlegrounds w akcji

Jest również spojrzenie na nową klasę.

Bethesda prezentuje materiał, który został stworzony na podstawie wypowiedzi fanów uniwersum TES podczas targów PAX East 2017. Wówczas to mieli oni okazję zagrać w tryb Battlegrounds w The Elder Scrolls Online: MorrowindBattlegrounds to szybki tryb PvP na małą skalę, w którym bój toczą trzy drużyny po czterech graczy (4 na 4 na 4) – wyjaśnia deweloper na swojej oficjalnej stronie.

Trailer to standardowa laurka, gdzie słyszymy same wzdychania i zachwyty. Pomijając komentarze (nie twierdzimy, że się nie sprawdzą) możemy jednak podejrzeć zarówno nową klasę Warden w akcji oraz lokację kamieniołom.

Tryb Battlegrounds zostanie udostępniony 6 czerwca tego roku, wraz z The Elder Scrolls Online: Morrowind i będzie zawierać trzy mapy na wyłączność oraz trzy typy rozgrywki (Capture the Flag, Deathmatch i Domination). Na PAX East po raz pierwszy pokazano Foyada Quarry, kamieniołom, w którym wydobywa się granit, zawierający niebezpieczeństwa związane z bliskością pobliskiej Czerwonej Góry.

Materiał pozwala również zerknąć na niektóre umiejętności magiczne nowej klasy Warden. Bethesda obiecuje, że w przyszłym miesiącu poznamy wojownika nieco bliżej.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.