Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Skyrimowa Babcia zawiesza działalność na YouTube. Powodem irytujące komentarze

84-letnia Amerykanka Shirley Curry, która z pasją pocina w Skyrima i publikuje na YouTube swoje gameplaye, poinformowała o tymczasowym zawieszeniu działalności w serwisie. Powodem są irytujące komentarze pod filmami jej autorstwa.

Skyrimowa Babcia Shirley Curry wrzuciła na YouTube filmik, w którym informuje o wstrzymaniu aktywności w serwisie. Amerykanka uzasadnia swoją decyzję faktem, że pod jej materiałami pojawia się wiele denerwujących komentarzy, których czytanie odbija się negatywnie na jej zdrowiu.

Pomijając krytykę czy obraźliwe wpisy, Skyrimowa Babcia zwraca uwagę na jeszcze inny rodzaj komentarzy, który jest dla niej nie mniej drażniący. Chodzi przede wszystkim o pouczanie specjalistki od Skyrima w kwestii tego, jak grać – czy sugerowanie jej, by spróbowała innej gry.

Orientuję się w aktualnych produkcjach – jestem przecież graczem. Jeśli chciałabym grać w coś innego, robiłabym to. Kiedy odpowiadam „nie”, to jest to proste słowo – nie musicie wypytywać „dlaczego”, bo i nie muszę się z tego tłumaczyć. Zresztą nawet jeśli się tłumaczę, i tak nikt tego nie łapie – przyznała pani Shirley.

Poza tym dość frustrująca jest dla Amerykanki niska aktywność społeczności na YouTube. Kanał pani Shirley ma 832 tysiące subskrybentów, co jednak nie przekłada się na oglądalność – najnowsze materiały nie przekraczają 10 tysięcy odsłon. Ponadto publikowane przez 84-latkę gameplaye są oglądane średnio po 5 minut, podczas gdy zazwyczaj są znacznie dłuższe.

Skyrimowej Babci pozostaje życzyć dużo zdrowia i szybkiego powrotu do akcji, by mogła dalej dzielić się swoją pasją z całym światem. Na pewno będzie mieć jeszcze wiele powodów do zadowolenia z gry (i kto wie, może spodoba jej się „szóstka” – w końcu ma być tam nawet NPC-em).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%