The Elder Scrolls Online: Morrowind – pierwsze spojrzenie na gameplay

The Elder Scrolls Online: Morrowind – pierwsze spojrzenie na gameplay
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Powrót do znanego świata w nowym dodatku do The Elder Scrolls Online.

Bethesda prezentuje zwiastun DLC Morrowind, które będzie dostępne na PC, Mac, PlayStation 4 i Xbox One od 6 czerwca 2017 roku. Dodatek zaoferuje wątek fabularny, który powinien nam wystarczyć na około 30 godzin zabawy. Wszystko w nowej lokacji, w której znajdziemy nową klasę gracza, nowy tryb 4-na-4-na-4 PvP Battlegrounds i wiele więcej.

Czas wrócić do Vvardenfell. Z doków Seyda Neen i bujnych grzybowych lasów po wulkaniczne pola Ashlands, The Elder Scrolls Online: Morrowind zabierze cię z powrotem w znane i kultowe miejsca. Tym razem poznasz tę legendarną wyspę na 700 lat przed wydarzeniami z The Elder Scrolls III. W Morrowind źle się dzieje i ty musisz wszystko naprawić, a przy okazji ocalić świat – zachęca Bethesda prezentując świeżutki trailer, który po raz pierwszy pozwala spojrzeć na rozgrywkę z DLC.

Filmik przedstawia kilka dostępnych lokacji oraz zupełnie nowe potwory, broń i pancerze. Zobaczymy też po raz pierwszy w akcji nową klasę postaci – Warden (Strażnik).

Gracze, którzy posiadają już The Elder Scrolls Online będą mogli rozszerzyć grę o nowy dodatek. Natomiast Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z produkcją, sięgając po The Elder Scrolls Online: Morrowind dostaną również podstawową wersję tytułu.

W chwili premiery Morrowind dostępne będą cztery edycje gry: Standard Edition, Upgrade Edition, Digital Collector’s Edition oraz Collector’s Edition. Szczegóły zawartości każdej edycji znaleźć można tutaj.

Zamawiając dowolną edycję The Elder Scrolls: Morrowind otrzymamy Discovery Pack, zawierający:

  • Exclusive Warden Costume (Unikatowy kostium strażnika) – niepowtarzalny kostium dostępny dla wszystkich klas, odpowiadający strojowi The Warden, pokazanemu w zwiastunie ujawniającym
  • Dwarven War Dog Pet (Krasnoludzki chowaniec – ogar bojowy) – niepowtarzalny opancerzony chowaniec w grze, który jednak nie bierze udziału w walkach
  • Treasure Maps (Mapy skarbów) – mapy opisujące miejsce ukrycia największych łupów w Vvardenfell
  • Dwarven Crown Crate (Krasnoludzka skrzynia koronna) – specjalna Crown Crate, która może zawierać wierzchowce w stylu krasnoludzkim, chowańce, kostiumy i nie tylko
  • Experience Scrolls (Zwoje doświadczenia) – podróżuj po Vvardenfell zyskując o 50% więcej punktów doświadczenia przez dwie godziny
Discovery Pack
Discovery Pack

Źródło: Bethesda, opracowanie własne

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie