The Elder Scrolls Online ma dziś światową premierę!

Informacja dotyczy jedynie wersji gry na PC, data wydania edycji konsolowych ustalona została na czerwiec.

Wiele osób zastanawia się czy w dobie ogromnej ilości tytułów MMORPG opartych na modelu free to play jest możliwość by na rynku utrzymała się pozycja wymagająca regularnego opłacania abonamentu.  Najbliższe miesiące pozwolą zapewne pomogą odpowiedzieć na to pytanie.  Pamiętajmy, że chociażby gra Star Wars: The Old Republic przeszła z czasem na f2p, więc taki scenariusz nie jest również wykluczony w przypadku TESO.

Cena edycji podstawowej została ustalona na poziomie 199,9 zł (w tym miesiąc grania za darmo) oraz edycji kolekcjonerskiej za którą zapłacimy 419, zł.  W skład droższego wydania wejdzie: figurka Molag Bala mierząca 30 centymetrów, przewodnik po świecie Tamriel, steelbook i drukowana mapa kontynentu. Opłata za co comiesięczny abonament wynosić będzie około 50 zł.


Bethesda poinformowała również, że do wersji beta zapisało się ponad 5 milionów osób, a w grze znajdziemy aż 61 milionów przedmiotów. Na polskim rynku gra została wydana przez firmę Cenega w angielskiej wersji językowej.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet