Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Zapowiedziano Bless Unleashed – MMORPG-a baśniowym świecie. Na screenach tytuł wygląda świetnie

NEOWIZ i Round8 Studio zaprezentowały Bless Unleashed – baśniowego MMORPG-a na pecety. Pokazano kilka obrazków z produkcji.

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem fani internetowych RPG-ów otrzymają kolejny tytuł do ogrania. Na razie na temat Bless Unleashed nie wiemy za wiele – produkcja ma zaoferować otwarty baśniowy świat, który gracze będą eksplorować; nie zabraknie elementów walki.

Wcielimy się w postać należącą do jednej z pięciu unikalnych klas (i czterech ras). Twórcy zapewniają, że gra umożliwi pełną kontrolę nad rozwojem bohatera i jego poczynaniami. Każdy wybór, jakiego dokonamy, będzie miał bezpośredni wpływ na kształt historii.

Produkcja trafi do graczy jeszcze w tym roku, debiutując wyłącznie na blaszakach.

Zainteresowanych grą zapraszamy do obejrzenia screenów. Obrazki przedstawiają bardzo klimatyczną scenerię (zamki, naturę) i baśniowe postaci, takie jak elfy czy gigantyczne zwierzęta. Gdy będzie wiadomo coś więcej o projekcie, na pewno się o tym dowiecie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się