Black Desert pozwoli na niesamowitą modyfikację bohatera

Koreańskie studio Pearl Abyss pochwaliło się kreatorem postaci, który zostanie zaaplikowany do powstającego MMORPG.

Jak przystało na tego typu produkcje, zabawę rozpoczynamy od stworzenia własnego bohatera. Tutaj standardowo – mamy kilka ras oraz klas do wyboru. Wybranego wojownika możemy jednak tak zmodyfikować, że można śmiało powiedzieć, iż nie spotkamy dwóch takich samych postaci w całej grze!


Black Desert – kreator postaci daje duże pole do popisu

Na powyższej prezentacji możemy zobaczyć, że z naszym bohaterem można zrobić prawie wszystko. Nie tylko wybieramy kolor włosów, ale możemy je dowolnie wydłużać oraz skracać, robić loczki i inne cuda. Jak u fryzjera.

Mamy również wpływ na każdy fragment twarzy projektowanej postaci. Tak samo jest z sylwetką. Nie jesteśmy ograniczeni do kilku możliwych wariantów (chudy, średni, gruby), lecz zajmujemy się niemal każdym elementem ciała oddzielnie. Długie nogi, umięśnione ręce czy kaloryfer na brzuchu? Proszę bardzo, co komu pasuje.

Na koniec muszę nieco ostudzić rozbudzony zapał do Black Desert. Gra powinna pojawić się na rynku w tym roku, lecz jedynie na PC i tylko w Korei Południowej. Dopiero po debiucie w rodzimym kraju studia Pearl Abyss twórcy zajmą się poszukiwaniami zachodniego wydawcy. Życzymy im jak najlepiej!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • vs

    łał, praktycznie można by zrobić samego siebie. Ale w sumie i dobrze, że nie u nas, bo znowu zatrzymałabym się w grze na tworzeniu postaci

1 Shares
Share1
+1
Tweet