The Elder Scrolls Online czeka sporo zmian

Zenimax robi wszystko by subskrybenci TESO nie zrezygnowali z opłacania abonamentu.

Fanów serii zapewne ucieszy zaopowiedź zaimplementowania misji stronnictwa Mrocznego Bractwa, które w poprzednich częściach zlecało wyjatkowo interesujące zadania. Ciekawie zapowiadają się również wyścigi konne i dodanie nowej krainy Craglornu, obfitującej w nowe wyzwania dla 12 graczy.

Sporo usprawnień tyczyć się będzie lochów. Twórcy zapowiadają trzy nowe podziemia, z czego jednemu z nich nadano charakter PVP i będzie się ono znajdować w stolicy Imperium. Pozostałe są dedykowane graczom posiadającym poziom Veteran. Dungeony ponadto będą dostosować swój poziom trudności do levelu przywódcy grupy. Osób, które zdecyduja się na ponowne ukończenie lochu nie minie nagroda.


Wśród nie mniej interesujących poprawek wymienić można Spellcrafting , a więc umiejętność tworzenia własnych zaklęć. Co zaś się tyczy zmian dotyczących oprawy wizualnej to deweloperzy planują ulepszyć wygląd animacji twarzy bohaterów niezależnych. Graczy dla których ważna jest opcja personalizowania wyglądu protagonisty ucieszy możliwość farbowania zbroi.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

2 Shares
Share2
+1
Tweet