The Elder Scrolls: Blades trafi na Switch dopiero w 2020

Fani The Elder Scrolls, którzy chcieliby zagrać w Blades na konsoli Nintendo, będą musieli jeszcze poczekać – premiera gry została ponownie przesunięta.

TES: Blades miała zadebiutować na Nintendo Switch jeszcze w tym roku. Zgodnie z tym, co wczoraj Bethesda zakomunikowała na swoim blogu, osoby chętne na granie w ten tytuł na Switchu będą musiały cierpliwie poczekać jeszcze trochę – najprawdopodobniej do pierwszej połowy 2020.

Jak podaje komunikat, firma zdaje sobie sprawę, jak bardzo gracze czekają na tę premierę – i robiła jak dotąd wszystko, by miała ona miejsce. Niestety, gra jest wciąż modernizowana, w związku z czym pojawi się na Switchu najwcześniej w terminie określonym jako “early 2020”. “Nie możemy doczekać się, kiedy będziecie mogli zagrać w Blades na Switch – a ten dodatkowy czas poświęcimy na doszlifowanie gameplayu. Nasi fani na to zasługują. Doceniamy waszą cierpliwość”, napisali twórcy.

Wcześniej na iOS i Androidzie

Premiera gry na Switch nie stwarza właściwie pierwszej okazji, by w zagrać w TES: Blades gdzie tylko zapragniemy – możemy to robić już od pierwszej połowy 2019, bo właśnie wtedy gra została udostępniona na wybrane modele urządzeń mobilnych z systemami iOS i Android. Bethesda przypomniała, że – tak jak było to obiecane w przeszłości – tryb PvP pozwoli graczom na rozgrywkę międzyplatformową. Oznacza to, że osoby, które grają na systemach iOS lub Android, będą mogły spotkać się w wirtualnym świecie z użytkownikami platformy Nintendo.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: