The Dwarves – poznajcie Bavragora, słynnego murarza i moczygębę

The Dwarves – poznajcie Bavragora, słynnego murarza i moczygębę
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

THQ Nordic prezentuje dziś kolejnego bohatera wydanej dwa tygodnie temu gry The Dwarves.

Poznajcie słynnego murarza i moczygębę, najbardziej upartego i prawdopodobnie najsilniejszego wojownika w ekipie Tungdila.

Bavragor dzierży potężny młot, którym może wstrząsnąć ziemię i obrócić oddziały wroga w proch. Zadaje potężne obrażenia, samemu będąc w stanie przyjąć sporo ciosów. Jego mocna konstytucja czyni go niezawodnym na polu walki – nawet, jeśli sam zostanie zraniony.

Bavragor to jedna z 15 grywalnych postaci w The Dwarves. W tym nowym RPG gracze będą musieli walczyć w czasie rzeczywistym przeciwko przemożnym silom, mając zaledwie garstkę bohaterów do pomocy. Gra The Dwarves dostępna jest na PC, Mac, Linux, PlayStation 4 i Xbox One w wersji cyfrowej i pudełkowej.

Źródło: materiał producenta

The Dwarves już dostępne na PC i konsolach

Premiera The Dwarves – gry, która traktuje o jednej z najbardziej lubianych ras świata fantasy – miała miejsce na początku grudnia. Krasnolud Tungdil, kowal i naukowiec o miękkim sercu, otrzymał zadanie zebrania grupy sprzymierzeńców, z którymi wyruszy w epicką podróż. Zadaniem śmiałków jest uratowanie świata Girdlegard – miejsca, w którym krasnoludy, elfy i ludzie żyli w pokoju, dopóki nie zawisło nad nim zło.

W The Dwarves gracze będą musieli pokonać potężne fale wrogów, mając zaledwie garstkę bohaterów do pomocy. Czekają na nich wielkie taktyczne bitwy w czasie rzeczywistym oraz nowy system crowd combat, dzięki któremu każda postać na polu bitwy posiada własną fizykę ruchów. Oprócz wyzwań na polu walki, gracze poznają także ciekawą i głęboką historię, opartą na bestsellerowej powieści Markusa Heitza o tytule The Dwarves.

Podczas udanej kampanii na Kickstarterze w 2015, deweloper KING Art połączył siły ze znaną niemiecką grupą metalową Blind Guardian, która nagrała znakomity utwór o The Dwarves: Children of the Smith. Możecie go posłuchać poniżej.

Czwarty odcinek serii Meet The Dwarves przedstawia Djeruna

THQ Nordic publikuje czwarty odcinek z serii Meet The Dwarves, w którym przedstawia Djeruna – trzymetrowego olbrzyma z metalu, ochroniarza Maga Andokai.

Gracze muszą być bardzo ostrożni, używając jego mocy w walce – ataki specjalne Djeruna nie tylko zabijają wrogów, lecz mogą także zranić sprzymierzeńców. Nawet zwykłe ataki tego powolnego wojownika trafiają kilku przeciwników na raz. Djerun to jedna z 15 grywalnych postaci w The Dwarves. W tym nowym RPG gracze będą musieli walczyć w czasie rzeczywistym przeciwko przemożnym siłom, mając zaledwie garstkę bohaterów do pomocy.

Za tydzień THQ Nordic zaprezentuje kamieniarza Bavragora, tymczasem rzućcie okiem na Djeruna poniżej.

Narmora

Narmora to szybka i zwinna zabójczyni specjalizująca się w skradaniu do pojedynczych wrogów i uśmiercaniu ich zanim ją zobaczą. Przy pomocy umiejętności Shadow Step, potrafi w mgnieniu oka pojawić się w dowolnym miejscu na polu lub teleportować się w tę i z powrotem, aby szybko zabić od 1 do 10 celów przy użyciu umiejętności Assassination i Shadow Death.

Rodario

Przedstawiamy słynnego aktora Rodario, który właściwie nie jest krasnoludem, a człowiekiem. Rodario to zdecydowanie najbardziej wszechstronny i teatralny z bohaterów. Na polu bitwy posługuje się miotaczem ognia oraz innymi narzędziami i woli walkę na odległość. Jeśli jednak wróg zdoła podejść zbyt blisko, wtedy Rodario używa talentu aktorskiego, udając martwego, namawiając słabych charakterem do stanięcia po jego stronie lub przebierając się za wroga. Rodario to jedna z 15 grywalnych postaci w The Dwarves.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie