Czwarty odcinek serii Meet The Dwarves przedstawia Djeruna

djerun
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo XOne

Kolejna szczegóły o nadciągającej grze.

Jutro będzie miała miejsce premiera The Dwarves na PC, Mac, Linux, PlayStation 4 i Xbox One w wersji cyfrowej i pudełkowej. Tymczasem THQ Nordic publikuje czwarty odcinek z serii Meet The Dwarves, w którym przedstawia Djeruna – trzymetrowego olbrzyma z metalu, ochroniarza Maga Andokai.

Gracze muszą być bardzo ostrożni, używając jego mocy w walce – ataki specjalne Djeruna nie tylko zabijają wrogów, lecz mogą także zranić sprzymierzeńców. Nawet zwykłe ataki tego powolnego wojownika trafiają kilku przeciwników na raz. Djerun to jedna z 15 grywalnych postaci w The Dwarves. W tym nowym RPG gracze będą musieli walczyć w czasie rzeczywistym przeciwko przemożnym siłom, mając zaledwie garstkę bohaterów do pomocy.

Za tydzień THQ Nordic zaprezentuje kamieniarza Bavragora, tymczasem rzućcie okiem na Djeruna poniżej.

Narmora

Narmora to szybka i zwinna zabójczyni specjalizująca się w skradaniu do pojedynczych wrogów i uśmiercaniu ich zanim ją zobaczą. Przy pomocy umiejętności Shadow Step, potrafi w mgnieniu oka pojawić się w dowolnym miejscu na polu lub teleportować się w tę i z powrotem, aby szybko zabić od 1 do 10 celów przy użyciu umiejętności Assassination i Shadow Death.

Rodario

Przedstawiamy słynnego aktora Rodario, który właściwie nie jest krasnoludem, a człowiekiem. Rodario to zdecydowanie najbardziej wszechstronny i teatralny z bohaterów. Na polu bitwy posługuje się miotaczem ognia oraz innymi narzędziami i woli walkę na odległość. Jeśli jednak wróg zdoła podejść zbyt blisko, wtedy Rodario używa talentu aktorskiego, udając martwego, namawiając słabych charakterem do stanięcia po jego stronie lub przebierając się za wroga. Rodario to jedna z 15 grywalnych postaci w The Dwarves.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie