Kolejne wideo z serii Meet the Dwarves – Narmora

Kolejne wideo z serii Meet the Dwarves – Narmora
Newsy PC PS4 XOne

Przedstawiamy nową postać.

Za tydzień będzie miała miejsce premiera The Dwarves – aby nieco skrócić czas oczekiwania, THQ Nordic wydaje kolejny zwiastun z serii Meet The Dwarves. Narmora to szybka i zwinna zabójczyni specjalizująca się w skradaniu do pojedynczych wrogów i uśmiercaniu ich zanim ją zobaczą.

Przy pomocy umiejętności Shadow Step, potrafi w mgnieniu oka pojawić się w dowolnym miejscu na polu lub teleportować się w tę i z powrotem, aby szybko zabić od 1 do 10 celów przy użyciu umiejętności Assassination i Shadow Death.

Premiera The Dwarves na PC, Mac, Linux, PlayStation 4 i Xbox One w wersji cyfrowej i pudełkowej planowana jest na 1 grudnia.

Drugi film z serii Meet The Dwarves przedstawia Rodario

Przedstawiamy słynnego aktora Rodario, który właściwie nie jest krasnoludem, a człowiekiem.

Rodario to zdecydowanie najbardziej wszechstronny i teatralny z bohaterów. Na polu bitwy posługuje się miotaczem ognia oraz innymi narzędziami i woli walkę na odległość. Jeśli jednak wróg zdoła podejść zbyt blisko, wtedy Rodario używa talentu aktorskiego, udając martwego, namawiając słabych charakterem do stanięcia po jego stronie lub przebierając się za wroga.

Rodario to jedna z 15 grywalnych postaci w The Dwarves. W tym nowym fantastycznym RPG gracze będą musieli walczyć w czasie rzeczywistym przeciwko przemożnym siłom, mając zaledwie garstkę bohaterów do pomocy.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie