The Dwarves dostępne od dziś na PC i konsolach

The Dwarves
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Przy okazji twórcy wypuszczają premierowe wideo Children of the Smith – Blind Guardian.

Dziś premiera The Dwarves – gry która traktuje o jednej z najbardziej lubianych ras świata fantasy. Krasnolud Tungdil, kowal i naukowiec o miękkim sercu, otrzymał zadanie zebrania grupy sprzymierzeńców, z którymi wyruszy w epicką podróż. Zadaniem śmiałków jest uratowanie świata Girdlegard – miejsca, w którym krasnoludy, elfy i ludzie żyli w pokoju, dopóki nie zawisło nad nim zło.

W The Dwarves gracze będą musieli pokonać potężne fale wrogów, mając zaledwie garstkę bohaterów do pomocy. Czekają na nich wielkie taktyczne bitwy w czasie rzeczywistym oraz nowy system crowd combat, dzięki któremu każda postać na polu bitwy posiada własną fizykę ruchów. Oprócz wyzwań na polu walki, gracze poznają także ciekawą i głęboką historię, opartą na bestsellerowej powieści Markusa Heitza o tytule The Dwarves.

Podczas udanej kampanii na Kickstarterze w 2015, deweloper KING Art połączył siły ze znaną niemiecką grupą metalową Blind Guardian, która nagrała znakomity utwór o The Dwarves: Children of the Smith. Możecie go posłuchać poniżej.

Czwarty odcinek serii Meet The Dwarves przedstawia Djeruna

THQ Nordic publikuje czwarty odcinek z serii Meet The Dwarves, w którym przedstawia Djeruna – trzymetrowego olbrzyma z metalu, ochroniarza Maga Andokai.

Gracze muszą być bardzo ostrożni, używając jego mocy w walce – ataki specjalne Djeruna nie tylko zabijają wrogów, lecz mogą także zranić sprzymierzeńców. Nawet zwykłe ataki tego powolnego wojownika trafiają kilku przeciwników na raz. Djerun to jedna z 15 grywalnych postaci w The Dwarves. W tym nowym RPG gracze będą musieli walczyć w czasie rzeczywistym przeciwko przemożnym siłom, mając zaledwie garstkę bohaterów do pomocy.

Za tydzień THQ Nordic zaprezentuje kamieniarza Bavragora, tymczasem rzućcie okiem na Djeruna poniżej.

Narmora

Narmora to szybka i zwinna zabójczyni specjalizująca się w skradaniu do pojedynczych wrogów i uśmiercaniu ich zanim ją zobaczą. Przy pomocy umiejętności Shadow Step, potrafi w mgnieniu oka pojawić się w dowolnym miejscu na polu lub teleportować się w tę i z powrotem, aby szybko zabić od 1 do 10 celów przy użyciu umiejętności Assassination i Shadow Death.

Rodario

Przedstawiamy słynnego aktora Rodario, który właściwie nie jest krasnoludem, a człowiekiem. Rodario to zdecydowanie najbardziej wszechstronny i teatralny z bohaterów. Na polu bitwy posługuje się miotaczem ognia oraz innymi narzędziami i woli walkę na odległość. Jeśli jednak wróg zdoła podejść zbyt blisko, wtedy Rodario używa talentu aktorskiego, udając martwego, namawiając słabych charakterem do stanięcia po jego stronie lub przebierając się za wroga. Rodario to jedna z 15 grywalnych postaci w The Dwarves.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie