The Division dostanie pierwszy publiczny serwer testowy

The Division dostanie pierwszy publiczny serwer testowy
Newsy PC

Deweloper chce, by nadchodzące aktualizacje gry były jak najbardziej dopracowane.

Studio Massive Entertainment oraz Ubisoft zapowiadają kolejny krok w doskonaleniu The Division. Tytuł doczeka się niedługo pierwszego publicznego serwera, na którym będziemy mogli przetestować nadchodzące patche i zgłosić wszystkie błędy, jakie w nich zauważymy.

Póki co nie wiemy, kiedy serwer zostanie odpalony. Ubisoft ma dla nas jedynie taki oto komunikat:

Agenci, w zeszłym tygodniu ogłosiliśmy, że Aktualizacja 1.4 będzie skupiała się na wyłącznie na ulepszeniu doświadczenia z rozgrywką i chcemy poprosić Was o pomoc w tym procesie. Od tego czasu otworzyliśmy fora Agent Intel by dowiedzieć się, jakie są Wasze opinie na różne tematy, otworzyliśmy rejestrację do Elite Task Force i zapoznaliśmy się z różnego rodzaju konstruktywną krytyką na forach, Reddicie, YouTubie i Twitchu. Wasz entuzjazm pomaga nam w ulepszaniu gry i udowadnia, że podjęte przez nas czynności są krokiem we właściwym kierunku!

Jak wielu z Was zauważyło po ogłoszeniu Aktualizacji 1.4, świetnym sposobem na zaangażowanie graczy w procesie ulepszania gry byłoby umożliwienie wypróbowania aktualizacji przed jej stałą implementacją do gry. Dobre wieści! mamy przyjemność, że już wkrótce pojawi się Publiczny Serwer testowy dla The Division na PC w najbliższej przyszłości.

Podzielimy się z Wami większą ilością informacji w nadchodzących dniach, chcieliśmy się z Wami podzielić wiadomością tak szybko, jak to możliwe, żebyście wiedzieli, jakie będą nasze kolejne kroki, które zaimplementujemy, by ulepszyć gre.

Więcej wiadomości już wkrótce! Zespół Deweloperski The Division

Bardzo możliwe, że serwer zostanie uruchomiony jeszcze przed wspomnianą aktualizacją 1.4 do The Division. Jeśli tylko dowiemy się czegoś więcej, na pewno damy Wam znać!

Łatanie The Division priorytetem dla Ubisoftu

Francuskie studio zdaje sobie sprawę z wielu problemów z którymi borykają się gracze przemierzający wirtualnyNowy York. Twórcy planują usprawnić tryb rywalizacji, poprawić balans broni czy sprawić by obcowanie z trybem dla pojedynczego gracz było ciekawszym doświadczeniem.

Autorom należą się pochwały za ambitne plany szlifowania produkcji, niemniej odbije się to na dacie premiery rozszerzenia zatytułowanego Przetrwanie. Nie ustalono dnia debiutu tego płatnego dodatku, ale powinien on nastąpić do końca tego roku. Zgoła inaczej sytuacja przedstawia się w przypadku innego DLC Ostatni Bastion, które nabyć będziecie mogli dopiero w 2017 roku.

Ubisoft oficjalnie zapowiedział nowy film na podstawie głośnego tytułu

To już pewne. Film Tom Clancy’s The Division powstaje pełną parą i poznaliśmy już pierwszą dwójkę aktorów, którzy w nim wystąpią. To Jake Gyllenhaal – znany z roli księcia w filmie Książe Persji, czy oficera Tylora w Bogach Ulicy oraz Jessica Chastain grająca między innymi w Interstellar. Niestety nie wiemy jaka rola im przypadnie. Na pewno jednak będą walczyć o Manhattan.

Data premiery filmu nie została ujawniona. Nie jest jasne, czy pojawi się szybciej od zapowiedzianego filmu Assassin’s Creed. W każdym razie Ubisoft Motion Pictures ma co robić.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie