The Division – ban na stałe za głupie żarty podczas gry!

Nowe zasady zaczną obowiązywać od 12 kwietnia.

Wtedy też dostaniemy patch 1.1 do The Division. Oprócz naprawienia frustrującego problemu z plecakami oraz kilku nowości, aktualizacja rozprawi się z oszustami i żartownisiami, którzy grają nieuczciwie.


Już podczas bety tytułu okazało się, że niektóre osoby wykorzystują błędy gry, pozwalające np. skorzystać z nieskończonej amunicji oraz apteczek czy super szybkiego przemieszczania się. Niestety niektóre problemy pozostały w ostatecznej wersji tytułu, co oczywiście skutkuje tym, że nadal są furtką do nieuczciwego grania.

Panowie z Massive Entertainment postanowili coś z tym zrobić, o czym poinformowali podczas transmisji na żywo w serwisie Twitch. Co konkretnie? Od 12 kwietnia będziemy mogli w prostszy sposób zgłaszać oszustów. Deweloper zweryfikuje następnie donosy i jeśli okażą się prawdziwe, żartowniś otrzyma trzydniowego bana. Jeśli zostanie przyłapany po raz drugi na niecnym procederze, jego konto zostanie zablokowane na stałe.

Massive Entertainment zaznacza również, że stara się wypracować inne rozwiązanie problemu, lecz póki co, będzie wlepiał bany.

Nowe zasady mają obowiązywać jedynie podczas rozgrywki w The Division na PC, ponieważ na konsolach problem z oszustami nie istnieje.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

55 Shares
Share55
+1
Tweet