Ubisoft ogłasza miesiąc pełen atrakcji w The Division

Strzelanina Ubisoftu – The Division – obchodzi drugie urodziny. Z tej okazji deweloper zaplanował na marzec aż cztery wydarzenia globalne w grze.

Ubisoft świętuje drugą rocznicę wydania Tom Clancy`s The Division, przy okazji informując o osiągnięciu liczby 20 milionów graczy na całym świecie. Od czasu wejścia do świata Tom Clancy`s The Division, gracze odkrywali ulice Nowego Jorku, które zostały zdziesiątkowane epidemią grypy dolarowej i wciąż poznają nowe opcje, takie jak dodatki Underground, Survival i Last Stand.

W ramach podziękowania za ciągłe wsparcie gry ze strony użytkowników, Ubisoft planuje cały miesiąc aktywności w grze, w tym cztery wydarzenia globalne, w dniach 1-29 marca. W każdym tygodniu odbędzie się jedno wydarzenie globalne. Wydarzenia globalne to funkcje „na żywo” w Tom Clancy`s The Division, które zmieniają świat gry i dodają modyfikatory do środowiska otwartego świata i misji. Jednocześnie, gracze biorący w nich udział, zyskują szansę zdobycia specjalnych nagród i unikatowych elementów w zastrzeżonych zestawach wyposażenia.

The Division w liczbach

The Division w liczbach.

Ubisoft przypomina, że już przed premierą Tom Clancy`s The Division biło rekordy największej liczby użytkowników w fazach beta dla nowej serii (6,4 miliona graczy). W dniu premiery Tom Clancy`s The Division stało się najszybciej sprzedającą się nową serią w całej branży gier. Od czasu premiery, studio Massive udostępniło trzy dodatki i dziewięć sporych aktualizacji z nowymi trybami, rozszerzenia map Dark Zone, nowe szturmy, poprawki balansu gry oraz usprawnienia, a także mnóstwo opcji personalizacji i aktywności „na żywo”.

W grudniu 2017 roku studio Massive udostępniło aktualizację 1.8 – Resistance, która okazała się być nowym krokiem naprzód. Aktualizacja 1.8 to jak dotąd największy zestaw bezpłatnej zawartości, podwajający zaangażowanie graczy, który spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem społeczności.

– Jesteśmy bardzo dumni z tego, co udało nam się osiągnąć przez te dwa lata. Słuchanie i odpowiadanie społeczności od zawsze było dla nas priorytetem. Chcielibyśmy podziękować wszystkim graczom w The Division za ich cenne uwagi i wsparcie – powiedział Julian Gerighty, dyrektor kreatywny.

Obecnie Tom Clancy`s The Division zawiera mnóstwo różnych trybów, w tym liczne aktywności PvE, dwa tryby PvP, tryb przetrwania, ciągłe aktywności „na żywo”, takie jak wydarzenia globalne oraz weekendy podwójnych nagród i nie tylko.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.