The Division 2 – zwiastun fabularny i zapisy do bety dla osób, które nie mają pre-ordera

Ubisoft pokazuje nowy filmik z nadchodzącego The Division 2 oraz daje nam szansę, by pograć przed premierą bez wydawania kasy.

Zamknięta beta The Division 2 została zaplanowana na dni 7-11 lutego i żeby w nią zagrać, musimy złożyć zamówienie przedpremierowe na grę. Dodatkowo zgarniemy Pakiet Obrońcy Kapitolu. W testach weźmie jednak udział również mała grupa osób, które nie skusiły się na pre-ordera.

Nie chcesz jeszcze złożyć zamówienia? Zarejestruj się do Prywatnej Bety, aby uzyskać szansę na grę – informuje Ubisoft, prezentując nowy zwiastun fabularny The Division 2, który możecie obejrzeć na końcu tego newsa. Kto chce zarejestrować się do bety, powinien dokonać tego na tej stronie.

Wracając do zwiastuna, jak czytamy w jego opisie: Tylko ty możesz uratować kraj. Stanowisz ostatnią linię obrony, a twoje czyny wpłyną na twoją dalszą podróż. Historia zapamięta bohaterów, którzy nie ugięli się, gdy wszystko inne zawiodło.

Tom Clancy’s The Division 2 to internetowa strzelanka RPG w otwartym świecie. Gra będzie dostępna od 15 marca 2019 roku na Xbox One, PS4 i PC.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.