The Division 2 za darmo na PC, PS4 i Xbox One przez cały weekend

The Division 2 za darmo na PC, PS4 i Xbox One przez cały weekend
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Ubisoft odpala dzisiaj darmowy weekend z grą The Division 2. Oto szczegóły.

Darmowe granie w The Division 2 jest możliwe od 13 do 16 czerwca na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Użytkownicy PC mogą wziąć udział w darmowym weekendzie za pośrednictwem aplikacji uPlay. Kto posiada PlayStation 4, powinien zajrzeć do PS Store, a w przypadku konsoli od Microsoftu, plik z grą pobierzemy odwiedzając stronę The Division 2 w sklepie Xbox Store.

Warto zaznaczyć, że posiadacze PS4 nie muszą posiadać abonamentu PlayStation Plus, by wziąć udział w darmowym weekendzie. Jeśli chodzi o użytkowników konsol Xbox One, tutaj do gry online wymagane jest członkostwo Xbox Live Gold.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie