The Division 2 za 69 zł, pre-ordery na NfS Heat, tańsze Asasyny, Far Cry, The Sims

The Division 2 za 69 zł, pre-ordery na NfS Heat, tańsze Asasyny, Far Cry, The Sims
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Kto chce zaopatrzyć się w The Division 2, może skorzystać obecnie z kuszącej promocji. Przypominamy również, że sklepy zbierają już zamówienia przedpremierowe na Need for Speed Heat.

The Division 2 to całkiem młoda gra, a już możemy kupić ją w naprawdę atrakcyjnej cenie, zwłaszcza jeśli chodzi o wydania na PS4 i Xbox One, które w aktualnej promocji dorwiemy za 69 zł. Cena edycji na komputery jest nieco wyższa i wynosi z rabatem 99 zł. Kto woli nieco inne klimaty, może rozważyć Far Cray New Dawn za 69 zł lub Assassin’s Creed Odyssey za niecałą stówkę. Fani gier wyścigowych mogą już natomiast szykować się na premierę Need for Speed Heat i składać pre-ordery. Tytuł od studia Ghost Games wjedzie na PC, PS4 i Xbox One w dniu 8 listopada tego roku. Oto linki do ofert:

Need for Speed Heat pozwoli nam odwiedzić Palm City. To zupełnie nowy otwarty świat wyścigów ulicznych, w którym każdy może stać się kimś. Za dnia gracze biorą udział w Speedhunters Showdown. To legalne zawody, w których mogą zdobywać środki na ulepszenia garażu pełnego naprawdę potężnych maszyn. Nocą kierowcy ryzykują, budując swoją reputację w nielegalnych wyścigach. Można się tutaj natknąć na skorumpowaną policję, która bez skrupułów zgarnie każdego kierowcę i zawartość jego portfela. Szeroka droga, ryzyko i nieskrępowana jazda. W tej grze każdy może dołączyć do ekipy, odpicować swój garaż i uczynić miasto swoim placem zabaw.

– W grze będzie więcej możliwości, niż kiedykolwiek. Gracze będą mogli wyrazić siebie i zyskać sławę w mieście na swój sposób – mówi Riley Cooper, dyrektor kreatywny Ghost Games. – Nasi fani od dawna zgłaszali, że chcą więcej aut, więcej modyfikacji i wyzwań. My zaś chcemy podkręcić każdy z tych aspektów do granic możliwości. Każdy będzie mógł puścić wodzę fantazji, niezależnie od tego, czy mówimy o wyglądzie postaci, osiągach samochodu, czy stylu jazdy.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie