The Division 2 z konsolami Xbox One S i Xbox One X. Ceny i szczegóły

Microsoft, właściciel marki Xbox, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży zestawów z konsolami Xbox One S i Xbox One X, z grą Tom Clancy’s The Division 2.

Zestawy z konsolami Xbox One S i Xbox One X i grą Tom Clancy’s The Division 2 będą dostępne w sprzedaży od 15 lutego 2019 w sklepach stacjonarnych i online sieci MediaExpert, RTV EURO AGD, MediaMarkt, NeoNet, Komputronik i X-kom oraz w Sklepie Microsoft. Możecie już składać zamówienia przedpremierowe – linki poniżej.

W grze Tom Clancy’s The Division 2 los wolnego świata wisi na włosku. Pokieruj zespołem elitarnych agentów w centrum Waszyngtonu po pandemii, przywróć porządek i powstrzymaj upadek miasta.

Kup Xbox One X Tom Clancy’s The Division 2 za 2 099 zł. Zestaw zawiera:

  • Konsolę Xbox One X z dyskiem twardym 1TB
  • Bezprzewodowy kontroler Xbox
  • Grę Tom Clancy’s The Division 2 w wersji cyfrowej do pobrania
  • 1-miesieczny abonament próbny Xbox Game Pass
  • 1-miesięczny abonamnet próbny Xbox Live Gold

Kup Xbox One S Tom Clancy’s The Division 2 za 1 299 zł. Zestaw zawiera:

  • Konsolę Xbox One S z dyskiem twardym 1TB
  • Bezprzewodowy kontroler Xbox
  • Grę Tom Clancy’s The Division 2 w wersji cyfrowej do pobrania
  • 1-miesieczny abonament próbny Xbox Game Pass
  • 1-miesięczny abonamnet próbny Xbox Live Gold

Xbox One X. Najpotężniejsza konsola do gier na świecie.

Xbox One X to najpoteżniejsza i najbardziej zaawansowana konsola do gier na świecie. Urządzenie dysponuje 40 procent większą mocą obliczeniową, niż jakiekolwiek inne dostępne obecnie urządzenie tego typu, umożliwiając wyświetlanie treści w natywnej jakości obrazu 4K Ultra HD, przy kompatybilnych telewizorach. Dostępne obecnie gry Xbox One wyglądają i działają lepiej na Xbox One X, z bogatszymi teksturami, szybszą animacją i skróconym czasem ładowania, nawet na telewizorach w standardzie Full HD 1080p. Konsola Xbox One X oferuje również odtwarzanie treści wideo w jakości 4K Ultra HD Blu-ray na wbuowanym odtwarzaczu oraz podczas strumieniowania obrazu, wsparcie dla technologii High Dynamic Range (HDR) w grach i filmach wideo oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos. Konsola Xbox One X otrzmuje również regularne aktualizacje Enhanced, dzieki którym gry wydane już na oryginalnej konsoli Xbox One otrzymują liczne usprawnienia techniczne i wizualne, w tym wyższą rozdzielczość, płynniejsze animacje czy skrócony czas ładowania.

Źródło: Microsoft

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.