Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Division 2 – update 9.1 to ulepszenia NPC, likwidacja spadków fps i więcej

Dzisiaj w The Division 2 zawita aktualizacja 9.1. Ubisoft postanowił zająć się wieloma problemami, w tym agresją postaci niezależnych i spadkami płynności w Dark Zones.

Patch 9.1 do The Division 2 pojawia się dzisiaj (14 maja) na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy sporo uwagi poświęcili postaciom niezależnym, które postanowiono nieco osłabić w niektórych sytuacjach.

The Division 2 – update 9.1 – zmiany

Ubisoft zauważył, że niektóre bronie NPC były znacznie mocniejsze od innych. Postanowiono to zbalansować. Przykładowo, karabin maszynowy SMG ma teraz zadawać mniej obrażeń i będzie dodatkowo mniej celny, a miotacze ognia Czyścicieli mają zmniejszony zasięg.

Mamy też zmniejszone obrażenia od wybuchu drona samobójczego oraz zmniejszoną częstotliwość ich rozmieszczenia. Ponadto deweloper postanowił obniżyć celność granatów miotanych w naszą stronę przez postaci niezależne. NPC byli zbyt celni podczas rzucania granatami. Zmiany wprowadzają ideę, że każdy NPC ma optymalną odległość dla celności granatów. Im dalej znajduje się cel, tym mniej celne będą granaty. Optymalna odległość różni się w zależności od frakcji i doświadczenia.

Kolejną zmianą dotyczącą NPC jest agresywność, która została obniżona. Obniżono również niektóre zdolności lecznicze takich postaci.

Wreszcie, aktualizacja 9.1 ma wyeliminować problem powodujący spadek liczby klatek na sekundę w Dark Zones podczas dłuższych sesji grania.

To oczywiście nie wszystkie zmiany i poprawki. Pełną listę aktualizacji znajdziecie na forum Ubisoftu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się