The Division 2 – otwarta beta potwierdzona przez dewelopera

W ostatnich dniach wielu graczy spędziło czas przy prywatnej becie The Division 2. Już wkrótce testy mogą zostać otwarte dla wszystkich.

Miniony weekend upłyną wielu z nas pod znakiem The Division 2. Prywatna beta była dostępna dla graczy z pre-ordearmi oraz dla tych, którzy otrzymali od nich specjalny kod z zaproszeniem. Niektórzy mogli też wziąć udział w rozgrywce po zapisaniu się na testy, jednak Ubisoft nie rozdawał kluczy garściami. Wygląda jednak na to, że wszyscy chętni, którzy chcieliby sprawdzić The Division 2 przed premierą, będą mieli ku temu okazję.

The Division 2 – otwarta beta przypadkiem zapowiedziana

Podczas wczorajszego streamu z deweloperami padło krótkie zdanie, które prawdopodobnie nie powinno zostać jeszcze wypowiedziane. Twórcy The Division 2 omawiając niektóre błędy w prywatnej becie powiedzieli, że otwarta beta nie będzie ich zawierała. Tym samym dowiedzieliśmy się, że takie testy w ogóle są planowane (dzięki mp1st).

Oczywiście nie jest to wielkim zaskoczeniem, ponieważ Ubisoft zapewne będzie chciał wpuścić na serwery jak największą liczbę graczy, by sprawdzić infrastrukturę sieciową przed premierą gry. Wątpliwe też, by deweloperzy – wspominając o otwartych testach – mogli się pomylić, lecz cień takiej szansy zawsze pozostaje. Spodziewamy się jednak, że w najbliższych dniach Ubisoft ujawni szczegóły otwartej bety The Division 2 i poznamy datę jej rozpoczęcia.

Premiera The Division 2 została zaplanowana na 15 marca tego roku. Zagramy na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.