The Division 2 na PS4 za 68,99 zł. Zbliża się darmowy weekend z grą

The Division 2 na PS4 za 68,99 zł. Zbliża się darmowy weekend z grą
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Ubisoft zapowiada darmowy weekend z The Division 2 na PC, PS4 i Xbox One, a jeśli chcecie po prostu kupić grę już teraz, jest fajna okazja dla posiadaczy PlayStation 4.

Ubisoft informuje o zbliżającym się darmowym weekendzie z The Division 2. Kto będzie chciał sprawdzić grę za darmo, będzie miał szansę to zrobić od 17 października, godz. 10:00 czasu polskiego, do 21 października, godz. 10:00 czasu polskiego. Kto chciałby bez testowania zaopatrzyć się natomiast w nowy pudełkowy egzemplarz The Division 2 na PS4, może kupić grę na Allegro za 68,99 zł:

W grze The Division 2 los wolnego świata wisi na włosku. Pokieruj zespołem elitarnych agentów w centrum Waszyngtonu DC po pandemii, przywróć porządek i powstrzymaj upadek miasta.

The Division 2 to sieciowa gra akcji RPG, w której eksploracja i rozwój postaci są najważniejsze:

  • Wyzwól Waszyngton DC – Uratuj kraj stojący na krawędzi upadku, zgłębiając otwarty, dynamiczny i wrogi świat.
  • Silniejsi w zespole – Wyspecjalizuj się i walcz online, współpracując z przyjaciółmi lub rywalizując z innymi w trybie 1 na 1.
  • Nowatorskie rozwiązania – Wybierz unikatową specjalizację i stań z przyjaciółmi do najtrudniejszych wyzwań.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie