Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Division 2 – graj za darmo od dzisiaj przez cały weekend

Ubisoft odpala darmowy weekend z The Division 2, pozwalając nam sprawdzić pełną wersję gry.

The Division 2 za darmo? Grę możemy testować przez najbliższe dni na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Oto szczegóły i zwiastun:

The Division 2 – darmowy weekend 17-21 października

Grę możemy już teraz pobierać na PC (Uplay), PlayStation 4 i Xbox One. Darmowa wersja na Epic Games Store będzie dostępna od godz. 17:00. Zabawa trwa natomiast do 21 października, godz. 10:00 czasu polskiego (do 17:00 w przypadku Epic Games Store).

Posiadacze konsol PlayStation 4 nie muszą posiadać subskrypcji PS Plus, by wziąć udział w darmowym weekendzie. Niestety, kto będzie chciał pograć na Xbox One, musi być wyposażony w abonament Xbox Live Gold.

Jak zaznacza Ubisoft, w ramach darmowego weekendu dostępna jest pełna wersja gry. Oznacza to, że sprawdzimy m.in. ostatnią dużą nowość, czyli Epizod 2, „Pentagon: ostatnia twierdza”. Fajne jest również to, że wszelkie postępy poczynione w trakcie darmowego weekendu zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, jeśli zdecydujemy się ją kupić. Oprócz tego wszystkie nasze postępy poczynione we wcześniejszych darmowych weekendach, zostaną przeniesione na ten weekend. Zatem jeśli sprawdzacie grę ponownie, to od tego samego miejsca.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się