The Division 2 – gra to nie wszystko. Ubisoft ujawnia plany na rozszerzenie uniwersum

Ubisoft nawiązuje współpracę z Dark Horse, aby rozszerzyć świat Tom Clancy`s the Division i ujawnia encyklopedię The Division oraz serię komiksów, które zostaną wydane w roku 2019.

Dziś firma Ubisoft ogłosiła, że podczas San Diego Comic-Con 2018 odbędzie się panel Dynamiczny rozwój świata Tom Clancy`s The Division 2, podczas którego fani dowiedzą się więcej na temat procesu powstawania wizji zrujnowanego, postpandemicznego miasta Waszyngton w The Division 2. The Division 2 wydane zostanie na całym świecie 15 marca 2019 roku, na PC, PS4 i Xbox One. Gracze mogą już rejestrować się do dostępu beta i zyskać szansę na grę pod adresem http://thedivisiongame.com/beta.

Panel SDCC – Dynamiczny rozwój świata Tom Clancy`s The Division 2

Odwiedzający i fani będą mogli dołączyć do dyrektora kreatywnego The Division 2, Juliana Gerighty`ego i innych członków zespołu, którzy zabiorą ich w niesamowitą podróż i opowiedzą, w jaki sposób postpandemiczny świat Tom Clancy`s The Division 2 został ożywiony w grze. Uczestniczący w panelu dowiedzą się, w jaki sposób rozwija się świat The Division poprzez komiksy, powieści i inne formy rozrywki. Szczegółowo omówione zostanie, w jaki sposób twórcy przenoszą się do świata The Division i wzbogacają go poprzez nowe historie, postacie i fragmenty informacji o epidemii wirusa. Panel poprowadzi Andrea Rene z What`s Good Game, a wezmą w nim udział dyrektor kreatywny Julian Gerighty, główny projektant fabuły John Bjorling, scenarzysta Alex Irvine i redaktor Dark Horse, Ian Tucker. Panel odbędzie się 19 lipca, o godzinie 18:00, w San Diego Convention Center, w sali 6BCF.

Komiks Tom Clancy’s The Division

Dark Horse Comics nawiązuje współpracę z Ubisoft, aby dać fanom serię komiksów, rozgrywającą się w świecie Tom Clancy’s The Division. Akcja komiksów toczyć się będzie pomiędzy mroźną zimą z pierwszej części a gorącym latem z The Division 2 i pokaże wpływ wirusa na tereny poza Nowym Jorkiem i Waszyngtonem. Dowiemy się, w jaki sposób postpandemiczny świat zmienił naród amerykański. Komiksy pojawią się w roku 2019.

Powieść Tom Clancy’s The Division 2

W świecie Tom Clancy’s The Division zapanowała wiosna, a wraz z nią pojawiło się wyzwanie ochrony odbudowy cywilizacji. W nowej powieści poznamy losy April Kelleher, zaradnej i zdeterminowanej ocalałej, która wyruszy w podróż z wrogich ulic postpandemicznego Nowego Jorku na zniszczony Środkowy Zachód USA. Trzymająca w napięciu i pełna akcji historia o przetrwaniu pokaże, do czego zdolni są ludzie, aby ocalić to, co jest dla nich najważniejsze. Powieść ukaże się w marcu 2019 r.

Encyklopedia Tom Clancy’s The Division

Dark Horse Books i Ubisoft ujawniają Świat Tom Clancy’s The Division, encyklopedię dostępną od 19 marca 2019 r. Od czasu czarnego piątku, świat zmienił się nieodwołalnie. Zrozumienie tego zmienionego świata jest konieczne, jeśli The Division ma zrealizować swoją misję. Pełna interesujących faktów i pięknych grafik, ta 192-stronicowa encyklopedia w twardej oprawie przybliża czytelnikom taktykę, wyposażenie i misje The Division.

Tom Clancy`s The Division 2 tworzy osiem studiów z całego świata, pod przewodnictwem Massive Entertaiment. To kolejny rozdział strzelanki RPG online w otwartym świecie, która dała początek całemu gatunkowi. Siedem lat po pojawieniu się zabójczego wirusa w Nowym Jorku, Tom Clancy’s The Division 2 przenosi graczy do zrujnowanego Waszyngtonu w Dystrykcie Kolumbia. Świat znalazł się na krawędzi, a ludzkość mierzy się z największym kryzysem w swej historii. Jako doświadczeni agenci The Division, gracze są ostatnią nadzieją ludzkości na ocalenie przed upadkiem społeczeństwa. Tymczasem wrogie frakcje rywalizują o kontrolę nad miastem. Jeśli Waszyngton zostanie stracony, cały naród upadnie. Po ponad dwóch latach nauki i wsłuchiwania się w głosy społeczności The Division, Tom Clancy’s The Division 2 zawierać będzie sporą kampanię, która organicznie wrasta w solidną zawartość dostępną po jej zakończeniu. Całość tworzy spójny i wymowny świat dla wszystkich rodzajów graczy.

Źródło: Ubisoft

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: