The Division 2 Edycja Gold w promocji na PS4 i Xbox One

The Division 2 Edycja Gold w promocji na PS4 i Xbox One
Newsy PS4 XOne

Jeden ze sklepów proponuje złotą edycję The Division 2 w naprawdę niezłej cenie. Skusicie się?

Są chętni na The Division 2 Edycję Gold za 139 zł na PS4 lub Xbox One? Wysyłka za darmo. Jeśli interesuje Was taki deal, poniżej znajdziecie linki do ofert, które wrzuciła do swoich sklepów sieć Media Markt. Złota edycja zawiera grę w pudełku z unikatową grafiką na okładce. Oprócz tego dostajemy zawartość cyfrową w postaci Przepustki na Rok 1, a w niej: 7-dniowy wczesny dostęp do wszystkich epizodów 1. roku, unikatowe elementy personalizacji, dodatkowe aktywności i nie tylko.

The Division 2 to strzelanka akcji RPG w otwartym świecie. Akcja gry toczy się w zrujnowanym Waszyngtonie:

  • Graj solo lub z maksymalnie trójką znajomych w 40-godzinnej kampanii, rozgrywającej się w rozdartym i wrzącym mieście Waszyngton. Przedłuż przygodę z The Division® 2 o świeże, niepowtarzalne i zróżnicowane wyzwania.
  • Odkrywaj ogromny, dynamiczny, żyjący świat, który ewoluuje w zależności od twoich działań i pomóż uwolnić miasto poprzez interwencje taktyczne.
  • Odkryj przebudowaną rozgrywkę PvP w zupełnie nowej Dark Zone – ten otwarty świat został zaprojektowany tak, aby dostarczyć uczciwych i ekscytujących wrażeń dla wszystkich graczy, niezależnie od ich poziomu postępów.
  • Skorzystaj z niepublikowanej wcześniej zawartości po zakończeniu gry i całego roku bezpłatnych DLC: nowych misji, obszarów i funkcji gry.
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie