The Division 2 – dzisiaj szansa, żeby zagrać. Oto szczegóły i gameplay z PC

Dzisiaj wystartowała prywatna beta The Division 2. Zobaczcie, kto może zagrać oraz do kiedy trwa zabawa.

Prywatna beta The Division 2 została zaplanowana na dni 7-11 lutego (start i koniec o godz. 10:00) i żeby wziąć w nich udział, należy złożyć zamówienie przedpremierowe na grę. Dodatkowo zgarniemy Pakiet Obrońcy Kapitolu.

Jednak nie tylko gracze z pre-ordearmi mają szansę sprawdzić grę. Inni też staną na polu walki, o ile zostaną zaproszeni do prywatnej bety The Division 2 przez znajomych. Ubisoft informuje, że funkcja zapraszania znajomych będzie dostępna od godziny 18:00.

O ile sam nie zostałeś zaproszony za pośrednictwem tego systemu, możesz zaprosić do 3 znajomych do wspólnej walki. Aby to zrobić, zaloguj się na STRONIE PRYWATNEJ BETY i wybierz znajomych, do których chcesz wysłać zaproszenie. Otrzymają oni email z zaproszeniem, który poprosi ich o zalogowanie się na STRONIE BETY aby potwierdzić dostęp. Prosimy pamiętać, że wybranych znajomych obowiązują ograniczenia geograficzne – muszą mieszkać w krajach, w których dostępna jest prywatna beta. Korea Północna nie bierze udziału w beta testach. Dodatkowo, zaproszenia mogą być wysłane tylko do znajomych grających na tej samej platformie. Będą mieli oni 48 godzin aby potwierdzić dostęp.

Co zawierać będzie prywatna beta The Division 2?

  • Odkryjemy wschodnią część miasta Waszyngton
  • 2 misje główne i 5 misji pobocznych
  • Rozbudowa osady „Theatre”
  • Przetrwanie we wschodniej Strefie Mroku

Po zakończeniu testów beta The Division 2 – począwszy od 8 lutego, godz. 17:00 – będziemy mieli również możliwość wypróbowania zawartości po zakończeniu kampanii The Division 2. Weźmiemy udział w jednej misji trybu Najazd na 30. poziomie doświadczenia postaci.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.